Gwiazdy

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba są jednymi z najbarwniejszych postaci "Gogglebox". "Co sezon jest w głowie lampka, a może już starczy?"

Gwiazdy

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska od 14 sezonów występują w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV. Są jednymi z najbarwniejszych postaci show. Dlaczego zdecydowały się zgłosić i czy nie żałują decyzji? Na te pytania odpowiedziały w Dzień Dobry TVN.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska o programie "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska znają się 8 lat. Natomiast od siedmiu występują razem w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie ich zabawnych komentarzy mogą słuchać od pierwszego sezonu show. Choć dzisiaj są uwielbiane, to w Dzień Dobry TVN przyznały, że nie zawsze tak było.

- Na samym początku wszyscy ten program hejtowali. Gdy czytałam o nim w Internecie, pojawiał się jeden opis: "Idioci oglądający telewizję" . Natomiast od 5. sezonu widzowie zrozumieli format – wyjawiła Sylwia Bomba, która namówiła koleżankę, by wzięła z nią udział w show.

Co ciekawe, Ewa Mrozowska sceptycznie podchodziła do tego pomysłu. Jest profesjonalną makijażystką i woli przygotowywać osoby do sesji niż sama występować po drugiej stronie aparatu czy kamery. – Nie sądziłam, że będę się nadawała, by stanąć tak jak oni. Trzy tygodnie biłam się z myślami: " Matko boska, gdzie ja do telewizji - iść czy nie?" , a Bomba: "Dajesz, dajesz". Jak mnie ktoś tak naciskał, to w końcu się zgodziłam – tłumaczyła.

Czy Ewa Mrozowska żałuje, że zgłosiła się do "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Ewa zapytana o to, czy nie żałuje swojej decyzji, odpowiedziała zmieszana: "Co sezon jest ta w głowie lampka, a może jednak już starczy… Ale jakoś człowiek brnie w to dalej. Nie wiem, czy to jest dobra decyzja, to już życie zweryfikuje".

Natomiast Sylwia Bomba inaczej podchodzi do sprawy. - To jest tak wciągające i przyjemne. W ogóle nie traktuję tego jako pracy. Jak oglądam tę telewizję, to się dobrze bawimy. Jesteśmy koleżankami, dogryzamy sobie, schodzimy na nasze prywatne tematy - dopowiedziała, a na koniec Ewa przyznała jej rację.

Wszystko zatem wskazuje na to, że kobiety dalej będą kontynuowały swoją przygodę z programem, która trwa już 7 lat. Przez ten czas obie zdążyły zostać już mamami. Czy często dzielą się radami? Dlaczego Sylwia zaproponowała Ewie, by wzięła z nią udział w programie? Z kim miała wystąpić? Dowiesz się tego z materiału wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" wróciły na plan. "Przyjaźń nigdy nie wychodzi z mody"

Polski kompozytor muzyki filmowej o drodze na szczyt. "Chałturzyłem, grałem na ślubach i weselach, robiłem audycje dla dzieci"

Dorota Wellman przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. "Do piekła bym trafiła, żeby mieć dziecko"

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości