Gwiazdy

Magda Gessler w czułych słowach zwróciła się do Lary i Tadeusza z okazji Dnia Dziecka. "Największe szczęście mieć dzieci"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji Magda Gessler zamieściła na swoim Instagramie wyjątkowy post. Przypomniała fanom o święcie oraz publicznie złożyła życzenia dzieciom i swojej ukochanej wnuczce Nenie.

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, ponieważ niezależnie od wieku możemy je obchodzić. Przecież każdy z nas był kiedyś dzieckiem, a niekiedy i do końca życia mamy w sobie coś z dziecka, chociażby radość i chęć poznawania świata.

Jednak w natłoku obowiązków zdarza się, że zapominamy, że to już – 1 czerwca! Dlatego Magda Gessler zrobiła ukłon w kierunku fanów i chwilę po północy zamieściła w mediach społecznościowych specjalny post.

Magda Gessler przypomina fanom o Dniu Dziecka

Restauratorka udostępniła na swoim Instagramie fotografię z psiakiem Guci. Zdjęcie to tylko pretekst, bo w tym przypadku liczą się słowa, które napisała.

Dzień dziecka... pamiętacie. To cud życia. Największe szczęście mieć dzieci

– podkreśliła.

Następnie publicznie oznajmiła, że darzy wielką miłością swoich najbliższych. - Kocham was ogromnie: Lara Gessler, Tadeusz Müller, Nena Gessler-Szeląg. No i Guci – czytamy.

Do postu dodała również hasztag: "mama". Co więcej, zapowiedziała, że to dopiero początek życzeń. Pozostało nam zatem bacznie obserwować, co wydarzy się w ciągu dnia.

Internauci podziękowali restauratorce, która od lat przemierza świat, zmieniając oblicze polskiej gastronomii. "The best", "Wspaniała", "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym" – komentują pod postem.

Magda Gessler z córką Larą

Z okazji Dnia Dziecka przypomnijmy również archiwalną fotografię Magdy Gessler z córką Larą, która ostatnio zawitała w jej mediach społecznościowych. Prezentuje ona kwintesencję macierzyństwa.

Zobacz także:

Joanna Koroniewska radzi, co zrobić, by wyglądać i czuć się jak nastolatka. "Uwiecznij ten stan na fotce"

Julia Wieniawa wyjechała na wakacje. Jej zdjęcia na tle bajkowego krajobrazu zachwycają

Halina Mlynkova koncertuje w zaawansowanej ciąży. "Jak grać, to na całego!"

Zobacz wideo: 11 lat "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler świętuje 300. odcinek programu

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości