Gwiazdy

„Dżentelmeni”. Matthew McConaughey o roli w nowym filmie: „Ci gangsterzy mają kod honorowy”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Najnowsza komedia gangsterska w reżyserii Guy’a Ritchiego utrzymana jest w typowym dla niego śmiałym stylu. W rozmowie z gwiazdami filmu Matthew McConaughey’em i Hugh Grantem dziennikarka Anna Wendzikowska dowiedziała się, ile jest z dżentelmenów w „Dżentelemenach”.

Miłość w komedii gangsterskiej

Osią filmu są gangsterskie perypetie planującego emeryturę barona narkotykowego. Kiedy, grany przez Matthew McConaughey’a, Mickey Pearson decyduje się sprzedać swoje imperium, londyński półświatek staje na głowie.

Mój bohater ma pieniądze. Zbudował imperium i zarobił miliony. Już się napracował i chce przejść na emeryturę albo robić coś zupełnie innego. Chce odejść elegancko i z klasą, ale w świecie gangsterów tak się nie da

– zauważył Matthew McConaughey.

Film to istna gratka dla zatwardziałych fanów Guy’a Ritchiego oraz wielbicieli mocnych wrażeń. Brutalna czarna komedia pełna jest trzymających w napięciu scen i zaskakujących zwrotów akcji. Nie brakuje w niej również momentów chwytających za serce.

Ci gangsterzy mają jednak kod honorowy. Dla Mike’a, gdy ktoś zagraża jego żonie, kończą się żarty i wszystko jest możliwe. Wtedy on już nie gra fair

– wyjaśnił odtwórca głównej roli.

„Dżentelmeni”

Film opowiada historie brytyjskiego barona narkotykowego (Matthew McConaughey), który postanawia sprzedać swoje imperium i przejść na emeryturę. Na jego drodze pojawiają się jednak przeszkody. Jedną z nich jest chciwy dziennikarz (Hugh Grant), który zaczyna go szantażować.

W obsadzie filmu znaleźli się: Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Eddie Marsan i Colin Farrell.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player .

Zobacz też:

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości