Gwiazdy

Demi Moore zadebiutowała na wybiegu w wieku 58 lat. "Spełnienie nastoletniego marzenia"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Demi Moore

Demi Moore w latach 90. była największą gwiazdą Hollywood. Widzowie pokochali ją za role w takich hitach jak "Uwierz w ducha" czy "Niemoralna propozycja". Aktorka udowodniła, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Po raz pierwszy w życiu pojawiła się właśnie na wybiegu jako modelka. 58-latka zachwyciła figurą.

W latach 90. XX wieku Demi Moore uchodziła za ikonę kina - wystąpiła w kilku najważniejszych filmach tej dekady. Z czasem jej gwiazda zaczęła jednak blaknąć, a małżeństwo z Ashtonem Kutcherem mocno odbiło się na jej kondycji psychicznej. Na szczęście aktorce udało się rozprawić z demonami przeszłości. Choć nie jest już na szczycie, to z powodzeniem realizuje się zawodowo i próbuje nowych rzeczy.

Demi Moore spełniła marzenie o byciu modelką

Demi Moore niespodziewanie zadebiutowała na wybiegu, otwierając wirtualny pokaz najnowszej kolekcji Fendi podczas Paris Fashion Week. 58-letnia gwiazda zaprezentowała na sobie czarny jedwabny komplet z odkrytymi ramionami i szerokimi nogawkami. Jej stylizację uzupełniły kolczyki i ciemna kopertówka.

Aktorka pochwaliła się udanym debiutem w nowej roli na Instagramie. Jak napisała, od dawna chciała spróbować swoich sił jako modelka.

- Spełnienie nastoletniego marzenia... Dziękuję @mrkimjones za otwarcie pokazu @Fendi SS21 i gratuluję pięknego i magicznego debiutu! - czytamy.

Fani gwiazdy od razu zaczęli jej gratulować.

- Wyglądałaś zjawiskowo - piszą pod nagraniem z wybiegu.

Nie tylko Demi Moore

Oprócz Demi Moore w pokazie Fendi wzięły udział największe gwiazdy światowego modelingu, w tym między innymi Bella Hadid czy Cara Delevingne. Nie zabrakło też supermodelek lat 90., czyli Kate Moss, Naomi Campbell i Christy Turlington. Na wybiegu pojawiła się również 18-letnia córka Moss. Lila Grace jest bardzo ambitna i niestrudzenie walczy o swoją pozycję w branży. Nastolatka ma już na koncie pierwsze wielkie sukcesy, a udział w Fashion Week w Paryżu to tylko jeden z nich.

Czas pokaże, czy pokaz Fendi to dla Demi Moore jedynie epizod, czy może jednak początek większej współpracy z domami moda. Chętnie zobaczymy ją na kolejnych pokazach.

Córka Bruce’a Willisa i Demi Moore Rumer świętuje 4 lata w trzeźwości

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości