Gwiazdy

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę. Kim jest Julia Zawadzka?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Serce z dłoni

Czarek Jóźwik po rozstaniu z Maffashion znalazł miłość u boku Julii Zawadzkiej. Tym faktem pochwalił się w mediach społecznościowych. Zdradzamy, kim jest nowa dziewczyna youtubera.

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę

Ostatnio media rozpisują się na temat byłej narzeczonej Czarka Jóźwika – Maffashion, czyli Julii Kuczyńskiej. Blogerka modowa związała się bowiem z Sebastianem Fabijańskim, a 10 września na świecie powitali swojego synka Bastiana! Jak się okazuje, również Czarek odnalazł swoje szczęście. Choć po rozstaniu z Maffashion nie był widywany z żadną kobietą, to teraz się to zmieniło. Życie uczuciowe youtubera znanego z popularnego kanału "Abstrachuje" również kwitnie. W miniony weekend przedstawił światu swoją nową partnerkę – Julię Zawadzką.

Kim jest Julia Zawadzka?

Julia Zawadzka aspiruje do bycia influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 33 tys. osób. Ma nawet własny fanklubu. W mediach społecznościowych odnajdziemy głównie zdjęcia selfie, informacji na jej temat jest dość niewiele. Wiemy, że ma 21 lat, co oznacza, że jest młodsza od ukochanego o 7 lat.

Czarek Jóźwik i Julia Zawadzka

Para nie odniosła się oficjalnie do informacji. Jednak zarówno Julia, jak i Czarek na swoich profilach zamieścili zdjęcia, na których widzimy, jak przytulają się i całują podczas meczu. 21-latka nawet poszła o krok dalej i dodała nagranie.

Youtuber nie dołączył do postu żadnego podpisu, natomiast influencerka napisała po prostu: "Match". Nowy partner jako pierwszy skomentował zdjęcie emotikonem "serce", a partnerka odwzajemniła tym samym komentarzem.

Dodatkowo sama Maffashion kibicuje zakochanym. Pod zdjęciem Czarka z Julką zostawiła "lajka". Zresztą byli narzeczeni wcześniej deklarowali, że pozostali w koleżeńskich stosunkach. Jak widać relacje z byłymi partnerami, wcale nie muszą być wrogie.

Internauci trzymają kciuki za nowy związek Czarka Jóźwika. Jedna z obserwatorek nawet pozwoliła sobie zażartować.

Chociaż ci się imię nie pomyli

- napisała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

match

Post udostępniony przez jula (@juliazawadzka__)

Zobacz też:

Zobacz wideo: Maffashion o pokazywaniu dzieci w internecie: Każdy ma do tego prawo. Głupio ściemniać, że dziecko nie istnieje

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości