Gwiazdy

Córka Agnieszki Wesołowskiej poszła do przedszkola. "Wygoniła mnie po 3 minutach"

Gwiazdy

Agnieszka Wesołowska

Rodzice bardzo przejmują się przełomowymi wydarzeniami w życiu swoich pociech. Córka Agnieszki Wesołowskiej i Jakuba Wesołowskiego poszła do przedszkola. Jak się okazuje, pięcioletnia Róża zniosła to lepiej niż jej mama.

Córka Wesołowskich poszła do przedszkola

Zapisanie dziecka do przedszkola może się okazać niezwykle stresującym momentem nie tylko dla kilkulatka, ale również dla rodziców. Opiekunowie zamartwiają się, czy przedszkolak odnajdzie się w grupie, czy nawiąże relacje z rówieśnikami, a także jak zniesie rozłąkę.

Agnieszka Wesołowska i Jakub Wesołowski zdecydowali, że ich pięcioletnia córka Róża pójdzie do przedszkola. Sądząc po najnowszym wpisie żony znanego aktora na Instagramie, proces adaptacji przeszedł gładko i bezproblemowo, a dziewczynka świetnie poczuła się w nowym otoczeniu. Zdecydowanie gorzej zniosła to mama.

- No i poszła. Chyba ja bardziej przeżywam jej pierwszy dzień w przedszkolu niż sama Róża. Wygoniła mnie po 3 minutach, a przy drzwiach usłyszałam: "Miłego dnia, Mamusiu". I Wam także takiego życzę - napisała Agnieszka

Pod postem Wesołowskiej odezwało się wiele mam, które również właśnie przeżywają to samo co ona. "U nas w środę córcia pierwszy raz idzie do przedszkola i jestem bardzo zdenerwowana", "Nasza córka poszła do przedszkola w wieku 3 lat. Zero łez, a wręcz przeciwnie - do tej pory miło wspomina wszystko: wychowawczynie, dzieci i posiłki", "My od środy żłobek. Oby poszło równie dobrze. Ja mogę przeżywać, byle synek był zadowolony" - czytamy w komentarzach.

Jakub i Agnieszka Wesołowscy - historia związku

Jakub i Agnieszka zostali parą w 2008 roku. Po dwóch latach związku nastąpił pierwszy poważny kryzys w ich relacji, jednak mimo kłopotów zdecydowali się walczyć o miłość. Niedługo później aktor znany z serialu "Na Wspólnej" oświadczył się ukochanej. Pobrali się 14 czerwca 2014 roku. Ceremonia odbyła się w Starej Miłosnej. W tym roku obchodzili siódmą, tzw. wełnianą rocznicę.

- Dokładnie 7 lat temu obiecaliśmy sobie, że razem będziemy stawiać czoła światu. Że stworzymy nieustraszony duet, który będzie z odwagą zmierzał się z codziennością oraz niemożliwemu. Jak do tej pory idzie nam wzorowo - napisała na Instagramie Agnieszka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak Agnieszka Wesołowska dba o siebie i Kubę Wesołowskiego?

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości