jakub wesołowski

  jakub wesołowski

  Na plaży w Łebie Olivier Janiak spotkał się z Jakubem Wesołowskim, ambasadorem akcji "Mali ratownicy". Aktor zwrócił uwagę, jak ważna jest wiedza na temat udzielania pierwszej pomocy. Umiejętność powinny posiąść również nasze dzieciaki. Jak zachęcić je do nauki?

  Na plaży w Darłówku Olivier Janiak spotkał się z Jakubem Wesołowskim. Aktor jest ambasadorem akcji "Mali ratownicy". W jaki sposób powinniśmy uczyć dzieci pierwszej pomocy?

  Kuba Wesołowski jest pasjonatem wszelakich sportów, ale bieganie jest mu najbliższe. Jakiś czas temu przebiegł nawet 100 km. W ostatnim czasie Jakub biega razem ze swoją półtoraroczną córeczką. Czy wyobraża sobie dzień bez treningu? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Serial Na Wspólnej ma już 15 lat. Od samego początku grają w nim: Mieczysław Hryniewicz, Waldemar Obłoza, Jakub Wesołowski i Michał Tomala. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o swojej pracy przy serialu. Cały czas lubią swoich bohaterów? Był moment, kiedy poczuli znużenie z powodu grania przez tyle lat w jednym serialu? Czy są myleni z postaciami, w które się wcielają w Na Wspólnej? Jak doświadczeni zawodowi aktorzy wspierają amatorów grających w serialu?

  Bohaterem kolejnego odcinka cyklu "Filmowe PytAnia" dziennikarki Anny Wendzikowskiej jest Jakub Wesołowski. Aktor opowiedział Jej o swoich ulubionych filmach, kinie, Jamesie Bondzie i córce. - Nigdy nie sądziłem, że ten świat będzie mi bliski. To był przypadek - tak mówi o aktorstwie Kuba Wesołowski.

  Czym są komórki macierzyste? Jakie możliwość daje nam pobór i przechowywanie krwi pępowinowej. Jak można ją wykorzystywać? O tym rozmawiamy z lekarzem Tomaszem Baranem z Polskiego Banku Krwi Pępowinowej i aktorem Jakubem Wesołowskim.

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Kalczyńska, Beata Sadowska, Karolina Malinowska i Jakub Wesołowski - jakimi są rodzicami? Czy ich dzieci są rozpieszczone? Na co nie pozwalają w domu i jak stawiają pociechom granice? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Wesołowska: "Uważa, że to jest tak oczywiste, że on to zrobi, że mu się uda, że nawet nie bierze pod uwagę innej możliwości. Kuba ma taki charakter, taką ambicję i taką motywację, że jeżeli są ludzie na tym świecie, którzy to zrobili to na pewno on też da radę". Wielki bieg Kuby Wesołowskiego już wkrótce. Zobaczcie jak przyłączyć się do pomocy małemu Bartkowi.

  Jak wyglądają przygotowania Kuby Wesołowskiego do 100-kilometrowego biegu? Czy jego znajomi i przyjaciele wierzą, że da radę, czy raczej boją się o jego zdrowie? Zobaczcie, jak aktor poradził sobie podczas prób wydolnościowych. My wierzymy, że Kuba da radę, kibicujemy mu i trzymamy kciuki. A Wy?

  Jakub Wesołowski podjął wyzwanie przebiegnięcia 100 km w ciągu 12 godzin. Aktor chce pokonać dystans dla małego Bartka, który urodził się bez stopy i przez całe życie będzie musiał nosić protezę. Jakie emocje towarzyszą Kubie przed biegiem?

  Są gwiazdy, które pomagają ludziom dotkniętym przez los. Należy do nich aktor Jakub Wesołowski, który postanowił pomóc małemu Bartkowi. Chłopiec urodził się bez stopy i przez całe życie będzie musiał nosić protezę. O akcji "Kuba biegnie 100 km dla Bartka" aktor powiedział w Dzień Dobry TVN.

  Gościem Oliviera Janiaka był Jakub Wesołowski. Aktor swój wolny czas spędza w aktywny sposób. Co robi na plaży w Darłowie? I czy to prawda, że szykuje się do triathlonu?

  Przez lata walczył o pokój i życie innych, dziś walczy sam ze sobą. Grzegorz Sieradzki, weteran wojenny był gościem Anny Maruszeczko w "Zielonych Drzwiach". Grzegorz cierpi na stwardnienie boczne zanikowe - nieuleczalną chorobę układu nerwowego. Mimo diagnozy, zdecydował się na dziecko i dziś jest tatą kilkumiesięcznej córki. W Dzień Dobry TVN gościliśmy siatkarza polskiej reprezentacji Andrzeja Wronę, aktora Jakuba Wesołowskiego oraz płk Leszka Stępnia. Panowie wspierają akcję charytatywną "Walka weterana" i mocno angażują się w jej propagowanie. Co sprawiło, że zdecydowali się pomóc akurat Grzegorzowi? Czy kwota potrzebna na leczenie weterana wojennego jest aż tak duża, by nie móc jej zebrać? Czy dzięki zbiórce pieniędzy córka będzie mogła dłużej cieszyć się tatą?

  Przez lata namawiani do tego, by zagrać razem w filmie, Dorota Wellman i Marcin Prokop wreszcie zdecydowali się to zrobić! Za kamerą stanął debiutujący w roli reżysera Piotr Adamczyk. W produkcji "Nierozłączni" zagrali również: Maciej Musiał i Jakub Wesołowski. O czym jest ten film? Kim są Sara i Bogdan? Co ich łączy i jaką tajemnicę skrywa filmowy Bogdan, którego zagrał Marcin Prokop? Zobaczcie kulisy tej tajemniczej produkcji! Byliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN.

  Jakub Wesołowski jest ambasadorem akcji "Tu mieszkam Tu zmieniam". To akcja, która nakierowana jest na pomoc lokalnym mikrospołecznościach. I ty możesz coś zmienić, poprawić, zorganizować... Na czym dokładnie polega ta akcja i jak się do niej zgłosić o tym, w studiu Dzień Dobry TVN , opowiedział Jakub Wesołowski.

  To będzie pierwszy teledysk Wojciecha Ezzata. Czy to Wojtek wybrał Edytę Herbuś czy Edyta Wojtka Ezzata? Czy odniosła się do "włoskich plotek"? Jak bawiła się na ślubie Jakuba Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek? O tym - dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska.

  O kolejnej odsłonie niezwykłej akcji charytatywnej: "Kalendarz Dżentelmeni" i "Muzyka z serca" opowiedzieli nam wspierający ją: Jakub Wesołowski i Joanna Kulig. Dlaczego Kuba, który uczestniczy w akcji od pierwszej edycji, do tej pory jeszcze nie zaśpiewał na płycie? ;)