Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał wszystkie swoje dzieci. "Jest po co żyć"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cezary Pazura

Cezary Pazura pochwalił się gromadką swoich dzieci. Na Instagramie aktor opublikował rodzinne zdjęcie i pokazał wszystkie swoje pociechy. Najstarsza córka ma już 32 lata. Czym się zajmuje? Wybrała tę samą drogę, co tata.

Cezary Pazura – rodzina

Cezary Pazura i Edyta Pazura od 11 lat tworzą udany związek. Małżeństwo na przestrzeni lat doczekało się trójki dzieci, najmłodsza Rita ma 2 latka, Antoni 8 lat, a Amelia 11. Dumny aktor chętnie dzieli się swoim szczęściem w sieci. Jednak jego życie nie zawsze usłane było różami. Aktor ma za sobą nieudane związki. Swoją pierwszą żonę poślubił w 1989 roku, a rok później na świecie pojawiła się pierwsza córka Anastazja. Na temat pierwszego małżeństwa aktor wypowiedział si w jednym z wywiadów.

Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny. Koniec. Kropka. Pozbawiony wszystkiego, bo wszystko było wspólne. Nie miałem żadnej intercyzy

– mówił Cezary w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Drugie małżeństwo aktorka z Weroniką Marczuk trwało od 1995 do końca 2007 roku. Życie Cezarego zmieniło się natomiast w maju 2007 roku. Podczas jednej z podróży mężczyzna poznał w pociągu o 26 lat młodszą Edytę, która nieco później stała się miłością jego życia.

Cezary Pazura z dziećmi na Instagramie

Cezary opublikował na Instagramie rodzinne zdjęcie ze wszystkim swoimi pociechami. Na fotografii znalazła się także Anastazja, 32-letnia córka gwiazdora z pierwszego małżeństwa. Wspólną fotografię aktor opatrzył opisem.

Fot:1 - Wujek Czarek i wszystkie jego dzieci. Fot:2 - Wujek Czarek z dziećmi i ukochaną Żoną. Jest po co żyć

Co robi Anastazja? Jak się okazuje, dziewczyna poszła w ślady ojca. Skończyła Warszawską Szkołę Filmową Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego, a Cezary przyznał, że jest z niej bardzo dumny.

Zobacz także:

Pot i łzy na planie "Top Model". Woliński: "Uczestnicy musieli pięknie wyglądać i jednocześnie wykonać ciężką pracę"

W europejskim kraju rozważają możliwość wprowadzenia eutanazji dzieci do 12. roku życia

Korzystanie z filtrów do fotografii może być niebezpieczne. "Doszliśmy do momentu, w którym to rzeczywistość ma przypominać nam zdjęcia"

Zobacz wideo: Cezary Pazura w ogniu pytań córki

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości