Gwiazdy

Blanka Lipińska gotuje Baronowi. Pisarka zdradziła nam ulubioną potrawę ukochanego

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Blanka Lipińska to prawdziwa kobieta sukcesu. Jest jedną z najbardziej poczytnych polskich pisarek. Jej nasycone erotyką książki to bestsellery, a nakręcony na podstawie jednej z nich film "365 dni" stał się kinowym hitem. Okazuje się, że bycie gwiazdą literatury nie przeszkadza w dbaniu o ukochanego mężczyznę i przyrządzaniu mu posiłków. Pisarka zdradziła nam, co Baron lubi jeść najbardziej.

Blanka Lipińska i Baron - uczucie kwitnie

Blanka Lipińska i Baron stanowią jedną z najbarwniejszych i najgorętszych par polskiego showbiznesu. Pisarka i muzyk kilka dni temu świętowali pół roku swojego związku. Oboje pochwalili się tym publikując wspólne zdjęcia na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

? 182 DNI ?

Post udostępniony przez ?????????? ??????-????? (@alekbaron)

To już pół roku ? Tak, wiem jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym ??? Tak, liczę miesiące i uwielbiam to ??‍♀️??Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie ? A tak poważnie ?... super jest być Twoją dziewczyną @alekbaron ❤️????✨???

- zapewniała Blanka.

Związek pary umocnił się podczas lockdownu, który spędzili razem. Najwyraźniej życie pod jednym dachem obojgu przypadło do gustu. Jak ujawniła Blanka podczas jednej z relacji na InstaStories, w swoim nowym mieszkaniu zaplanowała pokój dla Aleksandra Barona. Będzie się tam mieścić studio muzyka.

To niejedyny dowód troski o ukochanego. Teraz, gdy wrócił do pracy, chętnie mu gotuje, co także relacjonuje w sieci. Muzyk wiele godzin spędza bowiem na planie jednego z talent show, którego jest jurorem.

Kiedy twój facet ciężko pracuje w telewizji a ty chcesz, żeby w pracy jadł tak jak lubi

- napisała Blanka.

Blanka Lipińska gotuje Baronowi

Co pisarka najchętniej przyrządza w kuchni?

Najbardziej lubię gotować ośmiornice

- przyznała Blanka Lipińska pytana przez Dzień Dobry TVN. Jednak - jak dodała - jej ukochany woli coś mniej wyszukanego.

Aleksander najbardziej lubi mega proste dania typu ziemniaki puree i mielone kotlety rybne, bo nie je mięsa

Ważną częścią dnia u zakochanych jest również wspólne śniadanie.

Uwielbia też moje śniadania koło 13:00 ? omlety serowe, smażone pomidory z solą truflową. On lubi mieć dużo różnych smaków na talerzu

- zdradziła nam pisarka.

Myślę, że fakt, iż pierwszą randkę spędziliśmy u mnie w domu, na kolacji, którą ja przygotowałam, nie był bez znaczenia w naszej relacji. Więc na tym przykładzie głęboko wierzę w powiedzenie 'przez żołądek do serca'

- stwierdziła Blanka.

Blanka Lipińska o początkach przygody z pisaniem: "Po prostu byłam z mężczyzną, który nie chciał uprawiać ze mną seksu, więc go sobie napisałam". Obejrzyj wywiad:

Zobacz też:

Blanka Lipińska w kuszącej pozie wita sobotni poranek. Komentarze: "Jak Lady Gaga"

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. Nam zdradziła, jakie jest jej życzenie

Przemyślenia Blanki Lipińskiej: "Życie to moment, który trwa tylko chwilę "

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości