Gwiazdy

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. Nam zdradziła, jakie jest jej życzenie

Blanka Lipińska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. Nam zdradziła, jakie jest jej życzenie

Blanka Lipińska

Bartosz Krupa/East News

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. Autorka powieści "365 dni" w mediach społecznościowych pochwaliła się prezentami, a nam powiedziała, czego sobie życzy w tym ważnym dniu. 

Blanka Lipińska obchodzi 35. urodziny

Blanka Lipińska w dniu swoich 35. urodzin ma powody do zadowolenia. Autorka powieści "365 dni" opublikowała radosny wpis na Instagramie, gdzie pochwaliła się prezentami, które sama sobie sprezentowała. Ponadto ważny dzień gwiazda spędza w towarzystwie ukochanego Aleksandra. Wszystko wskazuje na to, że to pierwsze wymarzone, zagraniczne wakacje zakochanych. 

Dziś moje 35. urodziny. A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent, jaki mogłam. Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie

-czytamy na profilu gwiazdy.

Czego życzy sobie Blanka Lipińska?

Blanka na Instagramie sama złożyła sobie życzenia i zdradziła, czego pragnie. Słowa te szybko podchwycili fani, którzy licznie zaczęli komentować post. 

Wszystkiego najlepszego Blaniu. Życzę sobie, aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą

 - napisała na Instagramie.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Blanka zdradziła czego sobie życzy z okazji urodzin.

Życzę sobie pobić międzynarodowy sukces powieści "50 twarzy Greya"

- powiedziała. 

Życzymy zatem, aby każde z marzeń Blanki się spełniło!

Blanka Lipińska o początkach przygody z pisaniem: Po prostu byłam z mężczyzną, który nie chciał uprawiać ze mną seksu, więc go sobie napisałam. Zobaczcie wideo.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
61
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
28.07.2020
Roksanka
Duzo zdrowia! Ja niedługo też mam urodziny i sama sobie prezent sprawię… Chcę sobie roombę kupić, będę miała pomocnika do sprzątania.