marzenie

  marzenie

  Marzenia to wyobrażenia na temat przyszłości lub teraźniejszości, które mogą być inspiracją i motywacją do działania. Tematyka marzeń jest dosyć rzadko podejmowana przez badaczy, naukowcy znacznie częściej koncentrują się na marzeniach sennych, czyli snach i fazie REM.

  Izabela Juszczak ma na swoim koncie ekstremalne przeżycie, które do dziś wspomina z wypiekami na twarzy. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakiś czas temu skoczyła ze spadochronem, spełniając swoje najodważniejsze marzenie. Jak sama przyznała w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl, nie obyło się bez stresu i skoku adrenaliny. Iza ma jednak apetyt na więcej. Co planuje tym razem?

  Marzeniem Mai było... spełnienie marzenia swojej babci. Mateusz Gessler postanowił spełnić je w programie Drzewo Marzeń. O tym, co to było za marzenie i czy udało się je spełnić, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli Barbara Pawłowska, Maja Pawłowska i ... Michał Szpak.

  Filip Chajzer: "Jeśli jest gdzieś, ktoś, kto nas teraz ogląda i chciałby jeszcze raz spojrzeć na wyniki badań Wiktora, podjąć jeszcze jedną próbę, to prosimy o to z całego serca". Największym marzeniem małego Wiktora, który choruje na białaczkę, była wycieczka do Warszawy i spotkanie z powstańcami. Filip Chajzer zaprosił chłopca do Warszawy i zorganizował mu wycieczkę po stolicy i naszym zdaniem, ze swojego zobowiązania wywiązał się na medal!

  Mariusz Szczygieł zaprosił nas do swojego wymarzonego mieszkania: "Całe życie marzyłem, żeby zarobić na mieszkanie. Pracowałem w telewizji, żeby zarobić na mieszkanie. Tylko po to, bo w ogóle telewizja nie jest moim medium". Zobaczcie to niesamowite wnętrze! A jak swoje pierwsze mieszkania wspominają Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Mateusz Hładki, Maciej Zień i Dawid Woliński? Zobaczcie.

  Córka Tomasza Oświecińskiego w serialu "Na Wspólnej" gra córkę Kuby Wesołowskiego. Co o karierze Mai mówi sam aktor? Czy jest zadowolony, że dziewczynka weszła do show-biznesu? Czy córka Tomka wiąże swoją przyszłość z aktorstwem? I czy Oświeciński chciałby zagrać w filmie razem z Mają? z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zuzia Plewa cierpi na pęcherzycę. Na jej ciele i w przełyku powstają bolesne pęcherze, które pękają i tworzą rany. Dla dziewczynki nie ma leku. Podczas wizyty w Dzień Dobry TVN Zuzia zdradziła swoje największe marzenie. Dziewczynka chciała poznać Nelę - swoją rówieśniczkę oraz podróżniczkę i autorkę książek. Dorota Wellman i Marcin Prokop obiecali Zuzi spełnić jej marzenie. Do spotkania doszło kilka dni temu. Robert Stockinger odebrał Zuzię i jej mamę z hotelu w Warszawie i zawiózł do stadniny koni pod Sochaczewem. Tam Zuzia poznała swoją idolkę. Jak przebiegło spotkanie? Czy dziewczynki się zakolegowały? Zobaczcie, jak Zuzia poradziła sobie na koniu i jaki prezent dostała od Neli.

  Zuzia Plewa cierpi na pęcherzycę - rzadką chorobę przez którą na jej ciele i w przełyku powstają pęcherze, które pękają i tworzą rany. Do tej pory nie ma na nią leku. Bandaże, ból i nieprzespane noce - to codzienność Zuzi i jej mamy Barbary. Dlatego program "Uwaga!" i Fundacja TVN Nie Jesteś Sam postanowili spełnić marzenie Zuzi. Co, poza wyzdrowieniem, jest jej największym marzeniem?

  Pomimo 80-tki na własnym liczniku na widok motoru serce bije jej szybciej. "Motor dawał mi wolność" - powiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry Wakacje Filipowi Chajzerowi. Filip postanowił spełnić marzenie: pani Wanda chciała po raz ostatni przejechać się potworem da dwóch kołach. A kiedy o pomyśle usłyszał jej mąż, powiedział "Słuchaj Wandeczko, głowa jest Twoja gorąca" ;-)

  Blake Wind jest Amerykaninem, który prowadzi internetową szkołę językową dla Polaków. 30-latek ma tylko jedno marzenie, chciały zamieszkać w Polsce. Skąd taki pomysł? Dlaczego do tej pory nie udało mu się urzeczywistnić marzenia? Czy nie bałby się rozczarowania? Z Amerykaninem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Dorocie Wellman nie spodobał się pomysł, by postać Magdy Gessler zagrała w filmie Ewa Kasprzyk. Dlaczego? Czy wiedzieliście, że nasza prowadząca marzy, by zagrać w filmie? Z jakim reżyserem chciałaby współpracować? I jak zareagował na to wyznanie Marcin Prokop?

  Eryk Weber na co dzień studiuje kulturoznawstwo. W czasie wolnym pływa na poznańskich basenach... w ogonie syreny! Co o pasji syna uważa jego mama? Jak Eryk reaguje na komentarze internautów? Ile kosztuje profesjonalny syreni ogon? Syren Ariel o swojej pasji opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Jest on pierwszym gościem w historii programu, którego wyniesiono z naszego studia!

  W nagrodę za dwa złote medale, patriotyzm i promowanie znaku polskiego lotnictwa, Ministerstwo Obrony Narodowej postanowiło spełnić marzenie Kamila Stocha. Jak nasz skoczek sprawdził się w roli pilota samolotu f-16? Zobaczcie! O wrażenia z lotu naszego mistrza spytał Filip Chajzer. Czy teraz piloci f-16 będą mieli namalowanego Stocha na kasku? ;)

  O tym, jak zrealizować marzenie, czyli o american dream w Polsce rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Justyną Kosmalą, właścicielką piekarni "Charlotte" i Sabriną Pilewicz, projektantką. Co trzeba zrobić, by odnieść sukces w biznesie? Poznajcie historię Sylwii Weisenberg, Polki, która odniosła sukces w Nowym Jorku. Czym jest wymyślony przez nią styl życia tonique? Zobaczcie reportaż Filipa Chajzera.

  Chora na białaczkę Magda, której pasją jest moda, marzyła o tym, by poznać znaną projektantkę Ewę Minge. Jej marzenie się spełniło! Projektantka współpracuje z Fundacją "Mam marzenie", a mała Magda nie jest jej pierwszą podopieczną, z którą jak mówi ma plany na resztę życia. Teraz Ewa Minge stala się jej ciocią... O czym jeszcze marzy Magda Matyjanek?

  Zapach benzyny i smar na rękach to Anna Zdrojewska lubi najbardziej, dlatego swoją pasję 23-latka z Białegostoku przełożyła na życie zawodowe. Sprzedaje samochody w salonie i pomaga mechanikom w bieżących naprawach. Motoryzacją interesuje się od dziecka. Zamiast lalek woziła w wózku resoraki. Anna startuje w amatorskich rajdach samochodowych, dlatego wybrała trening z mistrzem Krzysztofem Hołowczycem, który zafundował jej szkolenie na żwirowni.