Gwiazdy

Maja Bohosiewicz uczy dziecko pływać. „Zawsze mnie wzruszają takie momenty”

Maja Bohosiewicz

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Maja Bohosiewicz uczy dziecko pływać. „Zawsze mnie wzruszają takie momenty”

Maja Bohosiewicz

Bartosz Krupa/East News

Maja Bohosiewicz jest mamą 3-letniej Leonii i 4-letniego Zacharego. Ukochane dzieci nieustająco zaskakują aktorkę i jej męża, Tomasza Kwaśniewskiego. Czym maluchy wzruszyły ich ostatnio?

Maja Bohosiewicz dumna z dzieci

Na Instagramie Maja Bohosiewicz pokazuje obserwatorom swoją codzienność. Na bieżąco dzieli się także przemyśleniami na temat macierzyństwa. Teraz pochwaliła się postępami, jakie robią jej pociechy. Wstawiła filmik, na którym widać, jak uczy dziecko pływania w basenie.

Parę miesięcy temu nie było opcji żeby zamoczyć głowę i nagle coś się zmienia

- pochwaliła się dumna mama.  

Nie była to jedyna niespodzianka, która czekała ją tego dnia. Kolejna nastąpiła podczas rozmowy z córeczką Leonią. Dziewczynka w końcu nauczyła się wymawiać „r”.

Za dużo zaskoczeń jak na jeden dzień

- napisała aktorka.

Maja Bohosiewicz chroni prywatność swoich dzieci

Aktorka jest mamą 3-letniej Leonii i 4-letniego Zacharego. Dzieci wychowuje razem z mężem, Tomaszem Kwaśniewskim. Para chroni prywatność swoich pociech, więc nie pokazuje ich twarzy. Maja Bohosiewicz wyznała kiedyś, dlaczego tak bardzo tego pilnuje.

Po pierwsze i chyba najważniejsze, gdybyśmy raz pokazali publicznie dziecię, stałoby się ono osobą publiczną. Gdyby ktoś z ukrycia chciał mu zrobić zdjęcia (...) potem takie zdjęcie mogliby sobie wszędzie publikować bez zasłaniania jego twarzy. Czy mam prawo decydować za niego o tym, aby każdy, kto ma ochotę spojrzał w jego ciemne brązowe oczy i wyraził swoją opinię na jego temat? Nie mam

- tłumaczyła aktorka.

Jak dodała, robi to także w obawie o bezpieczeństwo swoich pociech. 

Pomyślcie, ile jest świrów na tym świecie, którzy mają różne bajzle w głowie. Pomyśli sobie taki wariat, że może skoro osoba publiczna, to ma dużo pieniędzy. Jeszcze tylko podać adres przedszkola i ... tutaj obrzydliwych scenariuszy wyobraźnia podpowiada mi wiele

- podkreślała Maja.

Zobacz też:

Rodzinna ciąża Mai Hyży i jej siostry. „Chciałyśmy mieć dzieci w tym samym wieku”

Anna Lewandowska o powrocie do formy: "Nie jest łatwo, jak po pierwszym dziecku"

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska już nie są razem. "Dziękuję za 1,5 roku"

Co sądzisz o tym artykule?
48
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0