Gwiazdy

Billie Eilish przeszła metamorfozę. Piosenkarka postawiła na ostre cięcie

Gwiazdy

cover video/x-news

Billie Eilish kolejny raz zszokowała fanów. Gwiazda postanowiła zaszaleć z wizerunkiem i postawiła na radykalną metamorfozę. Młoda piosenkarka zdecydowała się na radykalne skrócenie blond pasm.

Nowa fryzura Billie Eilish

Billie Eillish znana nie tylko z genialnej muzyki, którą podbiła serca fanów na całym świecie, ale też z wyrazistego wizerunku. Przed długi czas znakiem rozpoznawczym laureatki 7 nagród Grammy była czarna fryzura z neonowymi plamami. Sporym szokiem było, gdy piosenkarka zdecydowała się nie tylko na naturalny, ale też jednolity kolor.

Długie włosy w odcieniu ciepłego blondu sprawiły, że fani Billie Eilish zaczęli ją porównywać do Lady Gagi. Okazuje się, że i ta fryzura to już pieśń przeszłości. Tym razem piosenkarka postanowiła nie zmieniać barwy, ale zdecydowanie skróciła swoje kosmyki.

Billie Eilish w krótkich włosach

Gwiazda zdecydowała się na krótkiego boba z grzywką. Efekty działań fryzjera Billie zdradziła, że inspiracją do fryzury było uczesanie jej mamy sprzed lat. Nowe strzyżenie od razu przypadło do gustu jej fanom: "ślicznie, ślicznie, ślicznie", "muszę pokazać to mojemu fryzjerowi", "boska" - pisali fani.

Nie zabrakło również pytań o kolejną metamorfozę gwiazdy. Choć Billie nie odpowiedziała na dociekliwe komentarze fanów, to znając piosenkarkę, można przypuszczać, że jeszcze nie raz zaskoczy swoich wielbicieli.

Zobacz wideo: Najmodniejsze męskie fryzury

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości