Gwiazdy

Big Brother 2. Sarah Poznachowski już poza programem. Jak ocenia czas w domu Wielkiego Brata?

Gwiazdy

W ubiegłą niedzielę poznaliśmy trzy osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Dodatkowo w środę karnie nominowana została jeszcze jedna uczestniczka. O tym, kto odpadł z "Big Brothera" zdecydowali widzowie. To Sarah Poznachowski! Dziś w programie Dzień Dobry TVN opowiedziała o wspomnieniach z Domu Wielkiego Brata.

13 października odbyły się piąte nominacje, w których mieszkańcy jako kandydatów do odpadnięcia z programu wskazali Kamila Lemieszewskiego, Katarzynę Strojek i Sarę Poznachowski. Dodatkowo, decyzją internautów nominowana została również Anna Izvarina , a Natalia Dawidowska dołączyła do grona nominowanych w wyniku jednego z zadań. We wtorek Kasia Strojek karnie opuściła program.

Decyzją widzów z programu odpadła Sarah!

Sarah o opuszczeniu programu

Uczestniczka opuściła Dom Wielkiego Brata w dobrym humorze. Jak twierdzi powodem, dla którego widzowie nie dali jej szansy na kontynuowanie udziału programie, była mało interesująca osobowość.

Są jeszcze bardzo fajne osoby w tym domu, o silnym charakterze, nie wiem do końca czemu, ale to jest całkowicie okej dla mnie.

Zmiany w domu Wielkiego Brata

Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa, Aleksandra Balawender, Małgorzata Szmal, Łukasz Stawicki, Katarzyna Strojek i Sarah Poznachowski .

W minionym tygodniu do programu dołączyły dwie nowe uczestniczki.

Ewa Kępys to jedna z dwóch nowych uczestniczek „Big Brothera”, które do domu weszły w poniedziałek wieczorem. Choć w domu Wielkiego Brata nie jest długo, to nie próżnuje. Uczestniczka od pierwszych chwil w programie jest bardzo blisko z Kamilem Lemieszewskim, mówi się nawet o romansie między uczestnikami.

Ewa i Kamil sporo czasu spędzają sam na sam. Środę rozpoczęli bardzo romantyczną sceną. Podczas pobudki do utworu „Can You Feel the Love Tonight” tańczyli w kuchni i na molo. Nie szczędzili sobie przy tym czułości.

Kto został nominowany 20 października?

Uczestnicy wskazali do opuszczenia domu Wielkiego Brata Kamila Lemieszewskiego, Natalię Dawidowską, Martynę Lewandowską i Vasilisa Tomatosa. Nowe uczestniczki objęte były immunitetem.

Jak zwykle do widzów należy decyzja, kto odpadnie.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości