Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan na pierwszym spacerze z Heniem. "Jest szczęście"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Basia Kurdej-Szatan długo utrzymywała informację o drugiej ciąży w tajemnicy. Aktorka broniła prywatności i przez pewien czas nie potwierdzała doniesień mediów. Pod koniec września na świecie pojawił się jej synek Henio. Radosną nowiną Basia podzieliła się z fanami. Tydzień po porodzie opublikowała na Instagramie zdjęcie z rodzinnego spaceru.

Basia Kurdej Szatan – urodziła drugie dziecko

23 września Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem i córką przywitali na świecie nowego członka rodziny. Po 9 miesiącach aktorka doczekała się synka. W radosnym dniu dumny tata chłopczyka Rafał Szatan opublikował na Instagramie poruszające zdjęcie, dzieląc się z obserwatorami informacją, że on i jego żona po raz drugi zostali rodzicami. Mały Henryk przyszedł na świat w jednym z warszawskich szpitali. Rafał Szatan napisał:

Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was!!!

Powrót do domu i pierwszy spacer.

Gdy emocje już opadły, a Basia zamieniła szpitalne łózko na wygodną kanapę w domu, na Instagramie zaczęło pojawiać się coraz więcej postów. Trzeba przyznać, że aktorka z dnia na dzień promienieje. Świeżo upieczona mama dumnie prezentuje zdjęcia z malutkim Heniem. W sieci pochwaliła się już wspólną rodzinną sesją, a także uroczą czarno-białą fotografią wykonaną przez siostrę.

Po niespełna tygodniu od narodzin synka Basia wybrała się na rodzinny spacer. Mama dumnie kroczyła z wózkiem przez jeden z parków. Ten uśmiech mówi wszystko - to jest prawdziwe szczęście.

Pierwszy spacer :))) jest szczęście!!!

- napisała Basia.

Fani komentują zdjęcia Basi

Fani licznie komentują zdjęcia Basi. Pod nowymi postami pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń. Internauci dostrzegli także promienny uśmiech aktorki i przyznali, że macierzyństwo jej służy, a rodzina jest jej oazą szczęścia.

Oaza szczęścia, pięknie

Piękne chwile, trzeba z nich korzystać, bo szybko przeminą

- czytamy pod zdjęciami.

Basia Kurdej-Szatan: Bardzo się ucieszyłam jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży:

Zobacz także:

Bohater z Gruzji uratował 20-latka przed dwoma napastnikami. "Pomagam ludziom, kiedy tylko mogę"

Kolęda w czasie koronawirusa. Jak będzie wyglądała? Znamy wytyczne

Pierwsza nauka pływania. Kiedy warto zabrać dziecko na basen?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości