Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan bawi się z przyjaciółkami na baby shower. "Było pięknie i magicznie"

Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan jest w 9. miesiącu ciąży i z niecierpliwością oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka. W tym wyjątkowym czasie może liczyć nie tylko na najbliższą rodzinę, lecz także na przyjaciółki. To własnie z nimi w ostatnim czasie bawiła się na magicznym baby shower.

Baby shower Basi Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan już niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Będąca w 9. miesiącu ciąży aktorka korzysta z ostatnich z chwil przed narodzinami synka. Kilka dni temu wypoczywała nad wodą, a niedawno razem z przyjaciółkami bawiła się na baby shower. Zdjęcia z przyjęcia opublikowała na Instagramie. Przyszła mama zdradziła, że początkowo zapowiadało się na zwykłe spotkanie na luzie. Tymczasem okazało się, że wyszło z tego przyjęcia z prawdziwego zdarzenia. Szczęśliwa Basia Kurdej-Szatan nie szczędziła słów zachwytu.

Dzięki babeczki? jesteście najlepsze na świecie !!! Było pięknie i magicznie ... Uwielbiam rozmowy z Wami .. :) mądre, wspierające, silne, uśmiechnięte, cudowne kobiety ????? przyjaciółki ?

- napisała na Instagramie.

Aktorka zdradziła nam, że to właśnie one odpowiadały za przygotowanie całej imprezy.

Takie mam fajne przyjaciółki, że to One to zorganizowały, ja nie miałam ciśnienia na tę modę ? A było cudnie! Uwielbiam spotkania z Nimi!

Ada Fijał na baby shower Basi Kurdej-Szatan

Wśród gości bawiących się na "bociankowym" Basi Kurdej-Szatan były m.in. Ada Fijał. Aktorka również pochwaliła się pamiątkowymi fotografiami z przyjęcia i życzyła swojej przyjaciółce wszystkiego, co najlepsze.

Przepiękny #babyshower ?naszej kochanej Basi @kurdejszatan ❤️ w towarzystwie super dziewczyn, które mają prawdziwą kobiecą moc ?❤️ Żyj nam 200 lat Basia, bo jesteś super człowiekiem?

- dodała w swoim poście.

Baby shower

Baby shower to przyjęcia z roku na rok coraz bardziej zyskujące na popularności w naszym kraju. Wyprawiane są one na cześć kobiety oczekującej na narodziny maluszka. Podczas takiej imprezy, zwanej po polsku również bociankowym, przyszła mama spędza radośnie czas ze swoimi przyjaciółkami i krewnymi, które obsypują ją prezentami. Oprócz Basi Kurdej-Szatan baby shower miały również w ostatnich miesiącach Maja Hyży, Agnieszka Radwańska czy ukochana Łukasza Kubota – Magdalena Bieńkowska.

Basia Kurdej-Szatan podczas ciąży nie unikała aktywności fizycznej. W maju pokazała widzom Dzień Dobry TVN, jak wygląda jej poranny trening z brzuszkiem.

Zobacz także:

Ostatnie chwile przed porodem Lary Gessler. Restauratorka odpowiedziała na pytania fanów związane z ciążą

Zofia Zborowska na temat pytań dotyczących powiększenia rodziny: "Może nie chcę mieć dzieci? Może nie mogę?"

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej szczęśliwej rodzinie. "Oboje chcieliśmy dziecka"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości