Ada Fijał

  Ada Fijał

  Ada Fijał i Marta Lech-Maciejewska (znana jako blogerka Superstyler) odwiedziły Mediolan podczas trwającego fashion weeku. Ich włoskie stylizacje zachwyciły internautów, którzy piszą, że właśnie tego brakuje im na polskich ulicach. Redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba, wybrała ich najlepsze zestawy na podstawie jesiennych trendów. Sprawdźcie, czym zainspirować się w tym sezonie.

  Obowiązki domowe to jedna z przyczyn konfliktów między małżonkami. Jak się nimi podzielić, by nie powodować niepotrzebnych sporów? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Piotra Mosaka i Tatianę Ostaszewską-Mosak, którzy na co dzień prowadzą terapię dla par. Jak małżeństwo psychologów dzieli się obowiązkami w swoim domu? Oboje przyznali, że jako małżeństwo docierali się bardzo długo. Odbyli też wiele, bardzo burzliwych rozmów. Tatiana Ostaszewska-Mosak zwróciła uwagę, że małżonkowie powinni przede wszystkim ze sobą rozmawiać. Dodała również, że kobieta i mężczyzna powinni być współodpowiedzialni za to, co dzieje się w ich domu.

  Schemat myślenia u kobiet i mężczyzn jest inny. Według amerykańskiej antropolożki Helen Fischer kobiety myślą sieciowo. Zapamiętują wszystkie szczegóły, potrafią je odpowiednio zaszufladkować, a następnie wyciągnąć je z zakamarków pamięci, kiedy to jest potrzebne. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn łączą szczegóły w jeden detal. Psycho-neuro-endokrynologia udowadnia z kolei, że ogromny wpływ na to, jak funkcjonujemy, mają między innymi hormony. Co jest kluczem do dobrej komunikacji między kobietami a mężczyznami? Skąd wynikają konflikty? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Pawlikowską, ekspert ds. zachowań społecznych kobiet, aktorkę Adę Fijał oraz sportowca Wojciecha Brzozowskiego.

  Urlop macierzyński dobiegł końca. Małgorzata Socha "odrobinę stremowana, ale zadowolona i pełna energii" wróciła na salony, a za chwilę wraca także na plan. Wiecie, jak szybko, po porodzie, gwiazdy wracają do pracy? Zobaczcie czego dowiedział się Mateusz Hładki!

  Ada Fijał gra w sztuce Tajna misja. W jaką postać się wcieliła? Kto jej towarzyszy na scenie? Tuż przed premierą towarzyszyła aktorce dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W środę w Dzień Dobry TVN: Michał Piróg - jak stał się, kim jest teraz? - czyli o drodze do sukcesu i zasadach, które mu na niej przyświecały. Oprócz tego: 15 miesięcy zmian - dziecko, nowy wizerunek i wreszcie muzyczny powrót - Iwona Węgrowska o tym, dlaczego nigdy niczego nie żałuje. Następnie: kochanie to jest sztuka - Ada Fijał i Mateusz Gessler - jak rozmawiają z najbliższymi o seksie? A także Jacek Rozenek - co zrobić, aby na rozwodzie rodziców nie ucierpiały relacje dziadkowie-wnuki? Tylko u nas wszystko o prawach dziadków w takiej sytuacji. Bądźcie z nami o 8.00!

  Ada Fijał wielokrotnie udowodniła, że podczas dobierania ubrań kieruje się swoją niecodzienną wyobraźnią. W Dzień Dobry TVN Alicja Napiórkowska scharakteryzowała styl aktorki oraz pokazała kilka stylizacji zainspirowanych "lookiem" Ady.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: elegancka dresiara, która czerpie inspiracje z pop-artu - zachwyceni robimy przegląd szafy Ady Fijał. Następnie: temat chwytliwy a produkty zdrowe i pożądane - czy bio i eko to to samo? Radzimy, jak nie wpaść w pułapkę marketingowych chwytów. Ponadto: kapela, która powstała z miłości do kielecczyzny i dancingów - oddajemy Was w ramiona Tęgich Chłopów. A na koniec: współczesne nastolatki zamiast antykoncepcji biorą tabletki "po" - jak je zachęcić do wizyty u ginekologa? Startujemy o 8.00!

  Ada Fijał pokazała, jak można w Boże Narodzenie wystylizować się na Macademian Girl. Wystarczą: opaska z choinką , nauszniki z mikołajami, zielona sukienka i trochę ozdób świątecznych ;)

  Dobra atmosfera przy wigilijnym stole pryska zazwyczaj wtedy, gdy biesiadnicy zaczynają poruszać tematy "zapalne". Należą do nich zagadnienia związane m.in. z: polityką, religią i pieniędzmi. Robi się nerwowo także wtedy, gdy padają niedyskretne i niewygodne pytania. W Dzień Dobry TVN zastanawialiśmy się, jak uniknąć takiej sytuacji. Naszymi gośćmi byli: dziennikarz Andrzej Sołtysik, aktorka Kasia Cichopek, choreograf Marcin Hakiel, aktorka Ada Fijał, dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, wokalista Andrzej Krzywy i dziennikarz Szymon Hołownia.

  W jutrzejszym Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer, Kasia Cichopek, Ada Fijał i Andrzej Krzywy oraz lista tematów, którym mówimy "Nie" podczas wigilijnej kolacji. Następnie powrót po latach - w przedświątecznym szaleństwie spotykamy się z szalonym Crazy Town. A na koniec nieco grzeczniejsza wokalistka: Jula o tym, dlaczego ze wszystkich miast na świecie wybrała Łomżę. Bądźcie z nami od 8.00!

  Aktorka Ada Fijał zamieszcza w internecie krótkie filmy, w których parodiuje znane postaci ze świata polskiego show-biznesu. Skąd taki pomysł? Z jakim odbiorem spotykają się jej nagrania? Czy parodiowane osoby poczuły się tym urażone? I czy sama Ada ma do siebie dystans? Aktorka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Noc Kupały to słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca. Z wydarzeniem tym, związanych jest wiele pogańskich obrzędów, między innymi panny, by zapewnić sobie szczęście w miłości, wrzucają do rzeki uplecione wianki. Czy goście Dzień Dobry TVN Zbyszek Bartman, Ada Fijał i Weronika Heck przywiązują wagę do przesądów? Dlaczego Ada Fijał odruchowo przydeptuje kartki?

  Na wystanie zdjęć Terence'a Richardson'a Agnieszka Jastrzębska poruszyła kwestię najmodniejszych ostatnio zdjęć - słitfoć. Czy najlepsze zdjęcia robimy sobie sami? O tym - Paulina Krupińska, Anna Mucha, Edyta Górniak, Julia Kuczyńska, Zosia Ślotała, Agnieszka Więdłocha, Ada Fijał. A Wy który profil macie ładniejszy: prawy czy lewy?:)

  W studiu Dzień Dobry TVN Maja Sablewska i Ada Fijał określiły Dorotę Wellman jako najbardziej zdystansowaną do siebie gwiazdę show-biznesu. Aby gwiazdy wyglądały pięknie i olśniewająco pracuje nad tym cała ekipa profesjonalistów. Sprawiają, że na wizji mogą wyglądać nieco lepiej niż w rzeczywistości, po porannym przebudzeniu się. Są takie gwiazdy, które nie wstydzą się swojej prawdziwej twarzy i specjalnie dla Dzień Dobry TVN zgodziły się pozować do sesji fotograficznej tak, jak ich Pan Bóg stworzył! W studiu Dzień Dobry TVN Maja Sablewska i Ada Fijał określiły Dorotę Wellman jako najbardziej zdystansowaną do siebie gwiazdę show-biznesu. A według Was – najbardziej zdystansowana do siebie gwiazda polskiego show-biznesu to…?

  Jest atrybutem kobiecości. Marilyn Monroe nie ruszała się bez niej z domu. Dita von Teese zrobiła z niej swój znak rozpoznawczy. Czerwona szminka. Przez jednych uważana za zbyt ostentacyjną, przez innych za szykowaną. Przez wszystkich – trudną do nałożenia. A co o "ubieraniu" się w czerwień sądzą nasi goście: Ada Fijał oraz Anna Orłowska.

  Katarzyna Cichopek wydaje kolejną książkę. Dziennikarce portalu tvn.pl zdradziła, że to będzie kolejna książka o macierzyństwie. Nie chciała jednak podać żadnych szczegółów. Agnieszka Jastrzębska rozmawiała m.in. z Natalią Kukulską, Joanną Jabłczyńską, Darią Widawską i Martą Grycan o trudnych momentach w ich karierach. Czy to prawda, że Jan Kliment stracił głowę dla Ady Fijał?

  Dziennikarka Anna Puślecka oraz stylista Tomasz Jacyków zajrzeli do szafy piosenkarki Ady Fijał. Co tam zobaczyli i które kreacje ich najbardziej urzekły?