Gwiazdy

Antek Królikowski zdradził, dlaczego wziął ślub z Joanną Opozdą. W sieci zamieścił wzruszające słowa

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w sobotę, 7 sierpnia powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Aktorzy zdjęciami z ceremonii pochwalili się w mediach społecznościowych. Jedno z nich Antek opatrzył wzruszającym opisem pochodzącym z kultowego filmu.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda

O tym związku długo mówiono w mediach. Rozstania, powroty i ostatecznie happy end. Joanna Opozda i Antoni Królikowski w sobotę, 7 sierpnia zostali małżeństwem. Uroczystość odbyła się w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a fotografie z uroczystości oraz sesji ślubnej obiegły już sieć. Szczęśliwa para delektuje się natomiast wspólnymi chwilami.

Kilka dni po ceremonii Antoni zamieścił w sieci zdjęcie z żoną. Ślubny kadr opatrzył opisem pochodzącym z filmu "Kiedy Harry Poznał Sally".

"Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz, aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej"… cytat z filmu "Kiedy Harry Poznał Sally". Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia!!!

- czytamy.

Fani składają życzenia

Pod nowym zdjęciem Antka pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani życzą parze wiele szczęścia, miłości i wytrwałości. Obserwatorzy zachwycają się także bajkową sesją ślubną oraz piękną suknią Asi Opozdy.

"Życzymy, by ta miłość się nigdy nie skończyła" – napisała Natalia Siwiec. "Dużo, dużo wytrwałości" – dodał Jakob Kosel. "Życzę, by to faktycznie była już ta jedyna, do końca życia. Powodzenia" – dodała fanka.

Zobacz wideo: Rafał Królikowski o Antku: Trzymam kciuki, żeby pokierował swoim życiem zawodowym i osobistym w fajną stronę

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości