Gwiazdy

Anna Nowak-Ibisz spędziła Mikołajki z byłym mężem. "Poczucie humoru sprawia, że możemy być ex, a jednak do pary"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Ibisz kolejny raz udowadniają, że nawet po rozwodzie można żyć w zgodzie ze swoim partnerem. Byłe małżeństwo pochwaliło się w sieci wspólnym nagraniem. Tym razem rodzina świętowała razem Mikołajki.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz

Anna i Krzysztof poznali się lata temu, jednak dopiero w 2005 roku podczas pracy nad wspólnym projektem między dwojgiem zaiskrzyło. Para powiedziała sobie sakramentalne tak, a w czasie czteroletniego małżeństwa na świecie pojawił się syn Vincent. Jak się okazuje, w niepamięć poszły medialne spory, a prezenter utrzymuje z drugą żoną świetny kontakt. Para wspólnie wychowuje nastolatka, wspiera się i przyjaźni. Krzysztof jakiś czas temu pokusił się o umieszczenie w sieci wideo nagranego podczas niedzielnego obiadu u byłej żony. W Mikołajki również odwiedził rodzinę. Co tym razem dla eksmęża przygotowała Anna?

Tutaj mamy śledzika tradycyjnego z cebulką, chlebek gryczany i ostrą kiełbaskę chorizo, która jest elementem przystawkowym. Mamy też roladę z delikatnego koziego serka zmacerowaną w oleju z oliwek, w którym wcześniej piekły się gruszki

– powiedziała.

Na stole nie zabrakło też wędzonego masła z dodatkiem świeżych chabrów, sałatki z różowej cykorii z daktylowym dresingiem, pasty z łososia z kawiorem. Anna do domowych prac postanowiła zaangażować także Krzysztofa.

- Ty dostaniesz fartuszek i będziesz kroić marchewkę. Polędwica wołowa czeka na ciebie, żebyś plasterek po plasterku poprzekładał ją kolendrą i sosem sojowym, a ryż jest już ugotowany – powiedziała Anna.

Fani komentują

Filmik nagrany przez syna Vincenta szybko zyskał na popularności. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani docenili dystans i poczucie humoru byłego małżeństwa. Jedna z fanek dostrzegając wspaniałe relacje, pokusiła się o sugestie ponownego zejścia się pary.

- To może Państwo się "zejdą" i nie będzie już ex – napisała.

Na komentarz odpowiedział Krzysztof. Prezenter z uprzejmością wytłumaczył, że z byłą żoną łączy go tylko i aż przyjaźń.

To tylko i aż przyjaźń i wsparcie

– dodał.

Pani Gadżet Anna Nowak-Ibisz podpowiedziała, jakie prezenty warto kupić z okazji Mikołajek. Jakie kosmetyki wybrać?

Zobacz także:

Zakochana Kasia Sokołowska z partnerem. "Pięknie razem wyglądacie"

Agata Młynarska wspomina "adopcję" córki. "Dostałam ją od św. Mikołaja"

Szalony sezon świąteczny. Jak polskie gwiazdy spędzały Mikołajki?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości