Gwiazdy

Anna Nowak-Ibisz szczerze o relacji z Krzysztofem Ibiszem. "To jest historia absolutnie filmowa"

Gwiazdy

Cezary Piwowarski/TVN

Małżeństwo Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza zakończyło się w 2009 roku. Formalnie byli ze sobą 4 lata, ich wspólna historia trwa jednak dużo dłużej. O swojej relacji z byłym mężem Anna Nowak-Ibisz opowiedziała w magazynie "Viva!".

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz – jak wygląda ich relacja?

Parą nie są już od dawna, ale na zawsze połączył ich syn Vincent, który przyszedł na świat w 2006 roku. Jak się także okazuje, Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz znali się jeszcze przed pierwszym małżeństwem Ibisza z Anną Zejdler. - Mieliśmy wtedy po 16 lat. To było w Teatrze Ochoty, w "ognisku" Teatru Ochoty, które prowadzili Machulscy. Pamiętam do dzisiaj, jak on przyszedł, stanął na schodach, ja spojrzałam... i koniec. Matka Boska i skrzypce. "To jest ten!" – opowiadała Nowak-Ibisz w programie "W roli głównej". Później drogi tych dwojga krzyżowały się jeszcze kilka razy aż w końcu stanęli na ślubnym kobiercu.

Po latach od rozwodu, media spekulują na temat ponownego zejścia się byłych małżonków, którzy spędzają ze sobą wyjątkowo dużo czasu.

- Czasem to jest tak, że jeśli mężczyzna zetknie się z jedną, drugą, trzecią ścianą, przyjdzie, wyciągnie rękę i powie "przepraszam", to wtedy mądra kobieta jest w stanie to docenić i to przyjąć. Tak też się stało – wyjawiła Anna Nowak-Ibisz w wywiadzie dla "Vivy!".

Aktorka dodała, że jej dom zawsze będzie otwarty dla byłego męża, a ona sama wie, że zawsze będzie mogła na niego liczyć. – Mamy razem dziecko, a to zobowiązuje. Nie jesteśmy ludźmi z przypadku. Nie byliśmy ludźmi z przypadku, którzy się w sobie zakochali, będąc gówniarzami, szczeniakami, a później raz jeszcze i raz jeszcze, aż wreszcie to skończyło się ślubem. To jest historia absolutnie filmowa. W związku z tym, jeśli człowiek przychodzi i jest w stanie poprosić, żeby było fajnie, to czemu nie – stwierdziła Nowak-Ibisz.

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza

Anna Nowak-Ibisz została mamą, gdy była po 40-tce. Dziecko było dla niej cudem. - Byłam zdecydowana, że już nie będę miała dzieci. Po moich historia rodzinnych wręcz wydawało mi się, że ja się do dzieci w ogóle nie nadaje. Że wszyscy mogą je mieć, tylko nie ja – opowiadała w programie "W roli głównej".

Vincent jest teraz nastolatkiem, który ma świetny kontakt zarówno z mamą, jak i z tatą. – Jest niezłomny. To ma na pewno po mnie, ale ma też wariactwo w sobie i taką komediowość. Również po mnie, jak i po Krzyśku, umówmy się, bo Krzysiek prywatnie jest - jeśli się dobrze czuje – prześmieszną osobą. On ma niesamowite poczucie humoru – stwierdziła Anna Nowak-Ibisz w "Vivie!".

Zobacz wideo: Anna Nowak-Ibisz - plan na dzień dobry

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: Viva!

Pozostałe wiadomości