życie po rozwodzie

  życie po rozwodzie

  Pewna Włoszka za krytykowanie przy dziecku swojego byłego męża musiała zapłacić 30 tys. euro. Jak wciąganie dziecka w konflikty ze swoim byłym partnerem wpływa na nie? Jak ułożyć sobie życie z eksmałżonkiem, by dziecko nie było kartą przetargową? Rozmawialiśmy o tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: psycholog Magdaleną Chorzewską, aktorem Jarkiem Jakimowiczem i aktorką Agnieszką Wielgosz.

  Jak wygląda rozwód w polskich realiach? Z jakich przyczyn najczęściej rozwodzą się Polacy? I jak rozstać się polubownie - o tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z adwokat Magdaleną Wilk.

  Media od kilku dni żyją informacja o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Codziennie pojawiają się nowe spekulacje dotyczące przyczyny ich rozstania. Niezgodność charakterów, a może jednak romans Brada Pitta? Podobno Angelina zatrudniła specjalistkę od rozwód w Hollywood. Dlaczego tak bardzo interesuje nas to, co dzieje się w prywatnym życiu gwiazd? O rozwodzie Brangeliny, ale nie tylko rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Barbarą Pasek.

  Magdalena Soszyńska po rozwodzie z mężem postanowiła zmienić swoje życie. Tancerka razem z synem przeprowadziła się do Trójmiasta, gdzie właśnie otwiera swoją szkołę tańca. Jak jej syn Julek odnalazł się w nowy miejscu? Czy Magda nie bała się tak dużej zmiany w życiu? I w kim obecnie ma największe wsparcie?

  Jak pokazują najnowsze dane, w Polsce dochodzi do 65. tys. rozwodów rocznie. Jak mądrze podzielić się opieką nad dzieckiem? Na czym polega opieka naprzemienna? Czy zawsze jest dobrym rozwiązaniem? Rozmawialiśmy o tym z mamą dwóch synów, po rozwodzie - Agatą Kościkiewicz, psycholog Małgorzatą Ohme i mediatorem Tomaszem Kawką.

  W internecie pojawiła się informacja, że po wielu latach małżeństwa Sharon Osbourne złożyła pozew o rozwód. O to, jak się odnaleźć w po takiej życiowej rewolucji zapytaliśmy goszczące w Dzień Dobry TVN: psycholog i mediatora rodzinnego Izabelę DeBenedetti. Jak po rozwodzie radziły sobie: dziennikarka Anna Zejdler-Ibisz oraz aktorka Agnieszka Wielgosz.