Gwiazdy

Anna Nowak Ibisz miała przed sobą ogromne wyzwanie. Nie do wiary, że tam weszła. "Podobno żył tutaj diabeł"

Anna Nowak-Ibisz

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Anna Nowak Ibisz miała przed sobą ogromne wyzwanie. Nie do wiary, że tam weszła. "Podobno żył tutaj diabeł"

Anna Nowak-Ibisz

Bartosz Krupa/East News

Anna Nowak Ibisz spędza urlop na Teneryfie. Gwiazda chętnie dzieli się relacjami z wyjazdu w mediach społecznościowych. Tym razem jednak wyjątkowo zaskoczyła fanów. Zdjęcie z najwyższego szczytu w Hiszpanii wygląda imponująco. Jak zapewnia Pani Gadżet, droga nie była wcale łatwa. - Szłam jak żółw, ale weszłam! - czytamy na Instagramie. 

Anna Nowak Ibisz weszła na wulkan

Gwiazda nie może narzekać na brak wrażeń. Pico de Teide to nie tylko najwyższy szczyt w Hiszpanii, ale także jeden z najpotężniejszych wulkanów na świecie. Anna Nowak Ibisz pochwaliła się zdjęciami z wyprawy na sam szczyt. 

- Jest wysoko i trzeba podchodzić na szczyt bardzo powoli, bez brawury, powietrze jest bardzo rozrzedzone! Ale wiecie co, warto chociaż spróbować i wejść na kamienisty szlak pod górę! Szłam jak żółw ale weszłam! No i te widoki i ten zapach siarki. Cała droga jest niezwykle malownicza, a pod wulkanem jest zimno! Podobno żył tutaj diabeł - zgodnie z wierzeniami Kanaryjskich Aborygenów czyli Guanczów - diabeł miał na imię Guayota i był bogiem zła, żył we wnętrzu Teide i został tam uwięziony, mieszka pod korkiem Teide, który jest na samym szczycie - dotknęłam go na szczęście, bo gdzie diabeł nie może... - napisała dziennikarka na Instagramie. 

Fani gratulowali Annie zdobycia szczytu. W komentarzach czytamy: 

- "Brawo! Ja się nie odważyłam".

- "Pięknie opisana Pani przygoda. I tym razem byłam tam z Panią (to nic, że wirtualnie). Pięknie Pani opisuje. Ciekawego zwiedzania."

- "Byłam i to prawda ciężko było kroczek po kroczku powoli. Ale widok wynagradza wejście pod górę".

Anna Nowak Ibisz - kim jest?

Anna Nowak Ibisz ,od 2011 r. prowadzi program "Pani Gadżet", który emitowany jest na antenie TVN Style. Na antenie przedstawia telewidzom różne nowinki technologiczne. Dzięki roli prowadzącej zyskała dużą sympatię widzów i zaskarbiła sobie rzeszę fanów.

Przez cztery lata jej mężem był znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz. W 2009 r. ich drogi się rozeszły. Co ciekawe, poznali się jeszcze jako nastolatkowie. Owocem ich związku jest syn Vincent, który pojawił się na świecie kilka miesięcy po ślubie. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sprytne sposoby na suszenie prania

Co sądzisz o tym artykule?
68
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0