Gwiazdy

Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny z Joanną Kudzbalską. "Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami"

Krzysztof Ibisz

UWAGA!/ x-news

Gwiazdy

Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny z Joanną Kudzbalską. "Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami"

Krzysztof Ibisz

UWAGA!/ x-news

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska nie planowali dzielić się swoim szczęściem z mediami. Jednak kiedy wieść o ich zaręczynach wyszła na jaw, dziennikarz potwierdził związek z modelką. Wszystko więc wskazuje na to, że uczestniczka drugiej edycji "Top Model" zostanie żoną Krzysztofa Ibisza.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczeni 

Jeszcze do niedawna media bazowały na domysłach dotyczących życia uczuciowego Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor znany jest z tego, że nie odsłania się przed prasą ze sprawami prywatnymi. Często zdarza się jednak, że mimo usilnych prób utrzymania czegoś w sekrecie, tajemnice sław przedostają się do mediów. Tak było i tym razem. 

- Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam - przyznał Krzysztof Ibisz w rozmowie z "Pomponikiem".

- Nie byliśmy zachwyceni. Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami, ale tak się stało i nic już z tym nie zrobimy - dodał. 

Joanna Kudzbalska - kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska zdobyła popularność w drugiej edycji programu TVN "Top Model". Choć nie znalazła się w finale, wszyscy pamiętają jej wyjątkową urodę - rude włosy, piegi i jasne oczy. Pierwsze kroki w modelingu stawiała w wieku 13 lat.

Kobieta pochodzi z Wrocławia. Po "Top Model" pracowała jako modelka w Mediolanie, Londynie, Paryżu, Tel Awiwie, Hiszpanii, Niemczech, Chinach i Tajlandii. Jednak głównym zajęciem Joanny były studia medyczne we Wrocławiu oraz rok studiów medycznych na wymianie międzynarodowej w Barcelonie.

Aktualnie Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarz w szpitalu i w przychodni w Warszawie, cały czas szkoląc się w nowej dziedzinie, jaką jest Medycyna Stylu Życia, która jest już bardzo popularna na zachodzie, a w Polsce dopiero się rozwija. 

Joanna Kudzbalska - Instagram

Profil Joanny Kudzbalskiej nie pokaże się nam na Instagramie od razu po wpisaniu jej imienia i nazwiska. Była uczestniczka "Top Model" posługuje się nickiem "qzdeba". Jej konto śledzi ponad 5 tys. osób.. 

Krzysztof Ibisz - związki

Ostatnim medialnym związkiem Krzysztofa Ibisza był ten z Patrycją Madejską. Zakochani rozstali się w 2019 r. po 7 latach wspólnego życia. 

Przypomnijmy, że dziennikarz był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Następnie poślubił Annę Nowak-Ibisz, znaną z programu "Pani gadżet". Mają razem 14-letniego syna Vincenta. 

Wszystko wskazuje na to, że dziennikarz być może trzeci raz stanie na ślubnym kobiercu. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Krzysztof Ibisz o Annie Nowak-Ibisz: Jest twardym zawodnikiem


Co sądzisz o tym artykule?
78
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.03.2021
Magdalenka
Takich rzeczy nie da się uchować w tajemnicy. Oby w końcu Pan Krzysztof znalazł prawdziwą miłość. O moich zaręczynach, które odbyły się w leszczyńskim symulatorze lotów powiadomiłam rodzinę i najbliższe przyjaciółki. I wieść się w taki sposób rozniosła.