Gwiazdy

Anna Lewandowska na pierwszym spacerze z córkami. Gdzie w tym czasie był Robert?

Gwiazdy

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Trenerka cieszy się macierzyństwem i razem z córkami spędza wolne chwile. W weekend pochwaliła się relacją z rodzinnego spaceru po Monachium.

Rodzinna sielanka u Lewandowskich

Pandemia wciąż trwa, ale to nie znaczy, że mamy być uziemieni w domach. Robert Lewandowski wznowił przygotowania do pierwszego meczu Bayernu Monachium i wraz z innymi piłkarzami przebywa w pobliskim hotelu na kwarantannie. W weekend zawodnicy wylecieli do Berlina, gdzie w niedzielę zagrali mecz z Unionem.

Mecz zakończył się pomyślnie dla Bayernu Monachium 0:2. Oczywiście gole strzelał Robert Lewandowski. Wszyscy przyznają, że tak, jak generalnie gra Bayernu była taka sobie, tak Robert nie zawiódł

– powiedział Mateusz Hładki.

W tym czasie Anna Lewandowska nie próżnowała. Świeżo upieczona mama zabrała swoje pociechy na spacer, a relację z niedzielnego popołudnia opublikowała na Instastory. Trenerka pochwaliła się widokiem Klary, dumnie pchającej wózek z młodszą siostrą Laurą. Wieczorem dziewczyny kibicowały przed telewizorami swojemu tacie.

Dzisiaj długo oczekiwany przez nas mecz Bundesligi... inny niż zawsze... Bez kibiców na stadionach. Kto mocno kibicuje przed telewizorami?

- napisała Anna Lewandowska.

Nowy członek rodziny

Anna Lewandowska 6 maja urodziła drugie dziecko - córeczkę Laurę. Poród przebiegł bez komplikacji, a świeżo upieczona mama od razu pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Dzień później trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie córeczki. Swoim szczęściem pochwalił się także Lewy. Niestety piłkarz nie nacieszył się długo wspólnym czasem z rodziną. Robert niedawno wrócił na boisko i rozpoczął przygotowania do nowego sezonu.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości