Gwiazdy

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie mamy na plaży. Fani nie mogą wyjść z podziwu: "Mama petarda"

Gwiazdy

MATEUSZ GROCHOCKI/East News

Anna Kalczyńska pochwaliła się wysportowaną mamą. Dziennikarka pokazała fotografię, na której widać, że Halina Rowicka-Kalczyńska jest w niezłej formie. Widać, że panie lubią odpoczywać aktywnie. Tym razem nad morzem.

Forma mamy Anny Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska pokazała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie mamy, która na brzegu morza robi szpagat. Halina Rowicka-Kalczyńska jest w niezwykłej formie.

- Pytacie, jak Mamusia? Oto : Mama i może!! ..oddziela morze od lądu - napisała pod fotografią dziennikarka.

Obserwatorzy Kalczyńskiej byli pełni podziwu. Gratulowali pani Halinie formy, wyrażali swój podziw i szacunek. - Ale to jest radość życia - napisała jedna z komentujących. - Cudownie piękna kobieta - dodała kolejna. - Mamusia PETARDA - ktoś dodał.

Anna Kalczyńska - życie prywatne i zawodowe

Anna Kalczyńska jest dziennikarką telewizyjną. Swoją karierę zaczęła od stażu w dziale pracy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli. W 2002 roku dołączyła do zespołu TVN24, a we wrześniu 2014 roku została jedną z prowadzących program Dzień Dobry TVN.

Od 2 czerwca 2007 roku jest żoną Macieja Maciejowskiego, mają trójkę dzieci: Jana, Hannę i Krystynę. Jej rodzicami są aktorzy Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Kalczyńska udała się na wyczekany urlop. „Tradycyjnie piąty raz jedziemy do Francji”

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości