Gwiazdy

Piękno w naturalnym wydaniu. Anna Dec pozuje bez makijażu. "Uśmiech i w drogę!"

Gwiazdy

Anna Dec

Anna Dec w swoich postach zawsze dzieli się z internautami pozytywną energią. Prezenterka pogody nie ukrywa również swojej naturalnej wersji. Gdy nie jest w pracy, daje swojej skórze odpocząć od makijażu.

Anna Dec bez makijażu

Annę Dec znamy jako prezenterkę pogody, która zarówno przed kamerami, jak i na swoim Instagramie dzieli się z innymi pozytywną energią. To tam właśnie pokazuje swoje prywatne oblicze. Po raz kolejny zdecydowała się zaprezentować w naturalnej wersji, bez grama makijażu.

To naprawdę przychodzi z wiekiem. Prywatnie przeważnie nakładam tylko krem z filtrem ( bez opcji krycia!), okulary, uśmiech i w drogę! Nie tylko do sklepu. ? Fakt, ładniejsza cera po odpowiedniej suplementacji to też czynnik dający więcej swobody. (…) Polecam polubienie siebie w takiej wersji nawet tylko od czasu do czasu. ??????

- napisała pod fotografią.

Dużą wygodą dla niej jest już nawet częstsza rezygnacja z malowana rzęs tuszem. W jednym z komentarzy przyznała, że jeszcze niedawno nawet sobie tego nie wyobrażała. Dodała, że zawsze miała problem z dobrym zmyciem tego kosmetyku.

Odkąd rzadziej go używam, oko jest świeższe.

- podkreśliła.

Anna Dec o samoakceptacji

Nie był to pierwszy raz, kiedy Anna Dec mogła udowodnić, że nie ma problem z samoakceptacją. Parę tygodni temu również pokazała swoje zdjęcie bez żadnych kolorowych kosmetyków na twarzy. Pisała wtedy, że dzięki temu jej skóra mogła odpocząć, a ona bardzo lubi siebie w takiej właśnie wersji.

Z wiekiem, mimo, że pojawiły się jakieś pierwsze przebarwienia, naprawdę uwielbiam siebie w takim wydaniu. Dobrze mi ze sobą

- pisała wtedy wprost.

W podobnym tonie był także jej wakacyjny post, gdzie na zdjęciu szczęśliwa pozowała w dwuczęściowym stroju na plaży.

Naprawdę jakoś lepiej mi od dłuższego czasu ze sobą. Kocham siebie taką jaką jestem. Staram się być lepszą wersją, ale wszystko w granicach rozsądku

- wybrzmiało wtedy.

Za każdym razem spotykała się ze sporym odzewem od obserwujących ją osób, które często pisały, że utożsamiają się z postawą prezenterki lub dopiero do tego dojrzewają.

Na temat makijażu i jego wpływu na skórę wypowiedziała się Barbara Społowski, polska skin coach. Czy jest coś takiego, jak zdrowy make up?

Zobacz także:

Natalia Szymaniec z duetu Szparagi schudła 30 kg. "Kocham ten cellulit i te fałdki, które zostały"

Ola Żebrowska o urokach macierzyństwa: "Z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar cztery razy dziennie"

Wiesław Kubasik - niezwykły fan Czesława Niemena o swojej pasji: "To jest choroba, której nie powinno się leczyć"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości