Gwiazdy

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki świętują 8. rocznicę ślubu. Aktorka opublikowała wzruszający post

Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska wraz z Michałem Niemczyckim tworzą udany związek już od 10 lat, a od 8 są małżeństwem. W rocznicę ślubu aktorka opublikowała wzruszający post. Jak opisała swoją relację z mężem? Wybrana przez nią metafora może być inspiracją dla każdej pary.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki małżeństwem od 8 lat

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki powiedzieli sobie "tak" w 2013 r. Pobrali się po 2 latach znajomości - po raz pierwszy spotkali się bowiem w 2011 r. na balu wydanym z okazji 10. rocznicy ślubu innej pary, Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Obecnie Anna i Michał są rodzicami trójki dzieci: Ksawerego, Janiny i Antoniego.

Patrząc na zdjęcia publikowane przez aktorkę w mediach społecznościowych, można śmiało powiedzieć jedno - mimo upływu lat, ona i on wciąż są w sobie niezmiennie zakochani. Budowaną od dawna relację gwiazda pięknie opisała w najnowszym poście. Opublikowała zdjęcie, na którym widać ich oboje, przytulonych i wpatrzonych w horyzont rozpościerający się ponad błękitną taflą wody. Dodajmy, że w rolę zdolnego fotografa wcielił się nie byle kto - romantyczną chwilę uchwycił syn pary, Ksawery Niemczycki.

Anna Czartoryska w 8. rocznicę ślubu - co napisała o mężu?

W opisie zdjęcia Anna Czartoryska posłużyła się wzruszającą metaforą. Jak napisała: "przez ten czas tyle się zmieniło, a my wciąż patrzymy w tym samym kierunku". Nic dziwnego, że ów komentarz poruszył serca fanów. Pod wpisem dosłownie "posypały" się gratulacje z okazji rocznicy ślubu Niemczyckich:

- Wszystkiego co najlepsze w życiu. ❤️❤️

- Gratulacje! ❤️❤️ Dużo miłości i zdrówka.

- Wspaniała z Was para - kochajcie się i szanujcie na zawsze ❤️❤️❤️

Metafora "kierunku" i perspektywa zdjęcia naprawdę "tworzą klimat", prawda? Zgadzamy się zresztą z internautami - Annie Czartoryskiej w przepięknych słowach udało się ująć uroki budowania małżeńskiej relacji. Podobnej więzi życzymy wszystkim zakochanym.

Zobacz wideo: Anna Czartoryska i nowy członek rodziny

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska opublikowała poruszający kadr ze szpitala. "Zatrzymajcie się na chwilę przy tej fotografii"

Izabela Kuna na zdjęciu z dzieciństwa. "Ja nie płaczę, ja się śmieję"

Wielkanoc u Joanny Przetakiewicz. Zainspirujesz się jej nietypowym pomysłem na świąteczny stół?

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości