Gwiazdy

Agnieszka Kotońska chce dołączyć do Dzień Dobry TVN. "Odnajdę się wszędzie"

Gwiazdy

Agnieszka Kotońska długo nie wypowiadała się na temat swojego wykształcenia, choć internauci zarzucali jej, że nie ma studiów. Ostatnio jednak gwiazda postanowiła ich zaskoczyć i zdobyła się na szczere wyznanie. W rozmowie z Oskarem Netkowski z serwisu dziendobry.tn.pl powiedziała, jaki kierunek ukończyła. Co więcej, dowiedzieliśmy się także, jak zarobiła swoje pierwsze pieniądze.

Agnieszka Kotońska - wykształcenie

Agnieszka Kotońska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej charyzma oraz poczucie humoru przyciągają przed ekrany tysiące fanów. Gwiazda może się także pochwalić wieloma obserwatorami w mediach społecznościowych. Nie każdy jednak wie, gdzie pracowała wcześniej i co studiowała Agnieszka.

- To, gdzie pracuję, a jaką szkołę skończyłam, zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Każdy myśli, że nie skończyłam żadnej szkoły, ale skończyłam administrację w Pile. Nie robiłam magistra, bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało - wyznała.

Agnieszka Kotońska o pierwszej pracy

Jeszcze kilka lat temu gwiazda "Goggleboxa" nie śniła nawet o pracy w mediach. Wszystko było dziełem przypadku, ale i determinacji, kiedy pojawiła się szansa na udział w castingu w programie TTV. - Pierwsza moja praca to był sklep spożywczy. To były moje pierwsze zarobione pieniądze. Później jak się przeprowadziliśmy do Chodzieży, pracowałam w dużej firmie produkcyjnej. Robiliśmy woreczki do żywności. Ja żadnej pracy się nie boję, odnajdę się wszędzie. Wcześniej też pomagałam mężowi w firmie - on zajmuje się samochodami. Ktoś musi mu to wszystko zorganizować. No może nie dostawałam wynagrodzenia od męża. Dostawałam buziaki - tłumaczyła Kotońska.

- Ponadto pracowałam jakiś czas z ludźmi, robiłam szkolenia dla osób bezrobotnych . Nie mogłam jednak pogodzić telewizji z tym wszystkim co się dookoła mnie dzieje. Więc skupiłam się na tym, co jest dla mnie ważniejsze - dodała.

W rozmowie z Oskarem Netkowski gwiazda wróciła do wyznania, jakie padło z jej ust w programie Kuby Wojewódzkiego. Agnieszka powiedziała wówczas, że chciałaby dołączyć do obsady Dzień Dobry TVN. - To są marzenia nie do spełnienia. W Dzień Dobry TVN jest tak cudowna obsada. Myślę, że nie ma tam już miejsca dla mnie. Podziwiam te wszystkie osoby. Nigdy nie myślałam o telewizji. Nie sądziłam też, że uda nam się wystąpić w "Gogglebox. Przed telewizorem"- skwitowała.

Agnieszka Kotońska o rodzinie

Gwiazda w "Gogglebox. Przed telewizorem" występuje u boku męża Artura i syna Dajana już od 6 lat. Rodzina wydaje się bardzo zgraną paczką. Jak jest naprawdę?

- Tyle ile się ze sobą kłócimy, tyle się ze sobą godzimy i ze sobą rozmawiamy. Dostawałam pytania, czy jesteśmy rodziną, czy Dajan to nasz syn. U nas wszystkie święta i wyjazdy na wakacje spędzamy razem. Zawsze. Nasza relacja buduje się od początku przyjścia na świat syna - zwierzyła się Kotońska.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości