Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła, jakie imię wybrała dla córki. Wywodzi się z języka hebrajskiego

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela już niedługo powita na świecie swoją drugą córeczkę. Z okazji Dnia Matki pochwaliła się, jakie imię wybrała dla pociechy. W Wielkiej Księdze Imion przeczytamy, że jest pochodzenia hebrajskiego i oznacza "wojownika Bożego". Wiecie, o jakie chodzi?

Poród Agnieszki Kaczorowskiej-Peli zbliża się wielkimi krokami. Choć na początku ukrywała ciążę, to teraz chętnie opowiada o niej i zamieszcza zdjęcia z brzuszkiem. Natomiast na jej Instagramie nie zobaczymy twarzy pierwszej córki Emilki, bo strzeże prywatności dziecka. - Polecam się tysiąc razy zastanowić, czy chcemy twarz pokazać, bo dzieją się różne rzeczy - od pożywki dla pedofili, po wykorzystywanie dziecka w celu reklamowym - tłumaczyła gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl.

Agnieszka Kaczorowska-Pela wybrała imię dla dziecka

Tak jest i w przypadku jej najnowszego postu. Na udostępnionym zdjęciu widzimy uśmiechniętą mamę i Emilkę, która nie wpatruje się w obiektyw, a w napis: "Gabrysia" . Bo właśnie tak Agnieszka Kaczorowska-Pela i Marcin Pela nazwą swoją córkę. Uciekli w ten sposób od zagranicznych i starodawnych imion, które ostatnio są modne.

Emisi i Gabrysi. Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM Emi i Gabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc

– napisała.

Dzień Matki: Agnieszka Kaczorowska-Pela złożyła życzenia

Przy okazji publikacji złożyła również życzenia wszystkim mamom z okazji ich święta. - Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli. I chcę życzyć wszystkim Mamom tego, co najważniejsze - miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili. Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia – podkreśliła.

Internautki podziękowały jej za życzenia i napisały, co sądzą o wyborze imienia. "Śliczne imię", "Piękne", "Moja imienniczka" - czytamy pod postem.

Gabriela – co oznacza to imię?

Gabriela to żeński odpowiednik imienia Gabriel. Pochodzi z języka hebrajskiego. Jak podaje Wielka Księga Imion, oznacza "wojownika Bożego".

Zobacz także:

Szykuje się wielkie wesele. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzają, w jakim stylu będzie uroczystość

Krupińska, Janachowska, Bohosiewicz: kto jeszcze świętuje Dzień Matki na Instagramie?

Jakie pytania denerwują kobietę w ciąży? Agnieszka Włodarczyk: "Moja sprawa, mój brzuch i moje granice"

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska wspomina dzieciństwo

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości