Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska będzie pomagać kobietom w ciąży. "Żeby każda z Was mogła skorzystać"

Gwiazdy

Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela w wywiadach i mediach społecznościowych nieustannie podkreśla, że zachwyca ją rodzicielstwo. Teraz, gdy spodziewa się drugiego dziecka, postanowiła pomóc innym przyszłym mamom. Na Instagramie będzie prowadzić specjalnie przygotowane dla nich zajęcia.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela kilka tygodni temu podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością. Opublikowała w mediach społecznościowych fotografię z ukochanym i obwieściła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wiadomo, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Od lipca 2019 roku wychowuje bowiem małą Emilkę i spełnia się w roli mamy.

- Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat. Nawet gdy Malutka ma gorszy dzień, to chcę być pełna spokoju i być blisko niej, chcę tulić i zabierać wszystkie niepokoje. (...) Jestem mamą, która nie boi się wyzwań - wyznała jakiś czas temu na Instagramie.

Zajęcia Agi Kaczorowskiej dla przyszłych matek

Teraz tą siłą aktorka postanowiła dzielić się także z innymi kobietami. Cyklicznie, w każdy czwartek, będzie pokazywać ćwiczenia idealne dla przyszłych mam. Agnieszka ma na ten temat sporą wiedzę, ponieważ będąc w ciąży z Emilką, prowadziła podobne zajęcia w szkole tańca.

- Chcę działać szerzej i żeby każda z Was mogła skorzystać. Co czwartek, zapraszam Was na live'a, podczas którego będziemy sobie razem ćwiczyć i poznawać różne aktywności pod okiem specjalistów, trenerów różnych dziedzin sportu. Na koniec każdego spotkania poprowadzę dla Was również 15 minut delikatnego treningu tanecznego. Oczywiście wszystko, co się będzie odbywać, będzie dostosowane do kobiet w ciąży. Jeśli nie masz wskazań do leżenia, to koniecznie dołącz do nas TUTAJ w każdy czwartek! - poinformowała na Instagramie.

Dodała, że treningi te będą świetne także dla pań, które nie są w ciąży, ale preferują spokojniejsze ćwiczenia. Tancerka liczy na to, że zarazi innych miłością do aktywności sportowej.

- Oczywiście nie musisz być w ciąży, żeby z nami ćwiczyć. Jeżeli lubisz spokojną aktywność, to też będzie Ci z nami dobrze. Myślę, że dla tych wszystkich z Was, którzy szukają formy sportu, która im się spodoba, też będzie ciekawie, bo będzie różnorodnie! Może znajdziecie aktywność, która pozostanie w Waszym życiu na dłużej - dodała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Pomysł momentalnie spodobał się fankom aktorki. Pod postem czytamy:

  • Ohh, wspaniała inicjatywa
  • Ja chętnie skorzystam, choć w ciąży nie jestem
  • Ale super pomysł. Szkoda, że już nie jestem w ciąży. A może potem taniec z maluszkami, co?

Jak wygląda podział prac domowych u Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości