Gwiazdy

Jaka będzie wymarzona partnerka dla Roberta i Bartosza z programu "40 kontra 20"? Panowie zdradzili, co się dla nich liczy

Gwiazdy

Aktualizacja:

Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczak to mężczyźni, którzy postanowili poszukać swojej wymarzonej partnerki w programie "40 kontra 20". Z jakimi wyobrażeniami na temat kobiet jechali na Kretę? W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradzili, co najbardziej cenią w płci przeciwnej.

"40 kontra 20". Jaka jest idealna kobieta dla Roberta Kochanka?

Wydawałoby się, że utytułowany i znany tancerz nie ma problemu w relacjach z kobietami. Niektórzy mogliby też się spodziewać, że wymarzona partnerka dla niego to przebojowa dziewczyna, która lubi skupiać na sobie uwagę. Prawda jest jednak całkiem inna.

- Lubię skromność, wbrew pozorom. I kąśliwy żart. Ważną cechą jest też powściągliwość – przyznał Robert Kochanek, który jest jednym z dwóch kawalerów, o względy których walczą uczestniczki programu "40 kontra 20".

Czy wiek ma dla niego znaczenie? – Na dłuższą metę, jeśli dajemy sobie bardzo dużą dozę zaufania, wiek nie ma znaczenia – twierdzi i dodaje: - Jeśli mamy dużą wyrozumiałość względem siebie i potrafimy się komunikować, nikogo nie blokujemy i nie chcemy zmienić na siłę, to moim zdaniem jest szansa, że to przetrwa.

"40 kontra 20". O jakiej partnerce marzy Bartosz Andrzejczak?

Młodszym kawalerem od Roberta Kochanka, także szukającym miłości w programie "40 kontra 20" jest Bartosz Andrzejczak. Jaka według niego powinna być kobieta idealna?

- Uważam, że inteligencja, poczucie humoru i charakter są najważniejsze. (..) To, co jest w głowie i w serduszku liczy się dla mnie najbardziej, bo tym można się fascynować przez lata, a wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Oczywiście, to z czasem mija, a charakter i inteligencja zostają na całe życie – zauważył w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

A jak Bartosz zapatruje się na związki z dużą różnicą wieku? - Do pewnej granicy to na pewno nie gra roli – stwierdził. Co jeszcze nam powiedział? Zobacz wideo poniżej.

"40 kontra 20" – kiedy emisja?

Nowy reality show "40 kontra 20" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości