Gwiazdy

Anna Maria Sieklucka pokazała zdjęcie z partnerem! „Jedno. Prywatne. Więcej nie będzie”

Gwiazdy

Znana z filmu „365 dni” aktorka Anna Maria Sieklucka nie informuje zbytnio o swoim życiu prywatnym. Zaskoczeniem więc było to, że opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Widok wtulonej w partnera aktorki rozczulił fanów.

Życie osobiste objęte tajemnicą

Anna Maria Sieklucka zadebiutowała w lutym na dużym ekranie jako odtwórczyni głównej roli w filmie „365 dni” bazującym na książce Blanki Lipińskiej. Aktorka chętnie dzieli się z mediami informacjami o pracy, ale unika tematu dotyczącego jej sytuacji osobistej. Choć w programie Kuby Wojewódzkiego przyznała, że od roku z kimś się spotyka, nie chciała zdradzić szczegółów.

W końcu jednak nadszedł ten moment - parę dni temu na instagramowym profilu Anny Marii pojawiło się zdjęcie z ukochanym. Aktorka wygląda na nim na bardzo szczęśliwą.

Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie. Peace and love

- napisała.

Pod postem możemy przeczytać wiele pozytywnych komentarzy od fanów aktorki.

Piękne. Miłość w oczach!

Piękni i młodzi. Zachwycam się, kochana

Miłość rządzi!

- czytamy.

Kim jest ukochany Anny Marii Siekluckiej?

Partner aktorki, Łukasz Witt-Michałowski również jest związany z branżą filmową. Co więcej, para studiowała razem we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Oboje mieli też okazję razem współpracować. Anna Maria Sieklucka znalazła się bowiem niedawno w obsadzie serialu teatralnego „Gliny z innej gliny”, którego reżyserem jest jej ukochany.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości