Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom zdradzili płeć swojego oczekiwanego dziecka

"Katy Perry i Orlando Bloom zdradzili płeć dziecka. Spodziewają się dziewczynki!", źródło: x-news

Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom zdradzili płeć swojego oczekiwanego dziecka

"Katy Perry i Orlando Bloom zdradzili płeć dziecka. Spodziewają się dziewczynki!", źródło: x-news

Katy Perry i Orlando Bloom niedawno ogłosili światu, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Teraz para zdecydowała się zdradzić płeć maleństwa. 

Dziecko gwiazdorskiej pary

O tym, że Katy Perry i Orlando Bloom zostaną rodzicami, dowiedzieliśmy się w marcu, kiedy wokalistka opublikowała teledysk do piosenki „Never Worn White”. Przyszła mama dumnie prezentowała w nim ciążowy brzuszek. Teraz wokalistka stwierdziła, że pora zdradzić płeć maleństwa. W poście na Instagramie poinformowała, że razem z ukochanym spodziewa się córeczki. Dziewczynka będzie pierwszym wspólnym dzieckiem pary. Orlando Bloom ma już 9-letniego synka Flynna ze swoją byłą żoną Mirandą Kerr.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💕 it’s a girl 💕

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Historia związku

Związek Katy Perry i Orlanda Blooma pełen był wzlotów i upadków. Oficjalnie potwierdzili, że są razem w maju 2016 roku, jednak po około 10 miesiącach rozstali się. Oboje przekonywali wtedy, że są przyjaciółmi i pozostają w stałym kontakcie. Zaowocował on daniem sobie drugiej szansy i tak na początku 2018 roku Katy i Orlando ogłosili, że znowu są razem. Pojawili się nawet we dwoje na audiencji u papieża Franciszka. Tym razem ich relacja okazała się silniejsza i w walentynki 2019 roku aktor oświadczył się ukochanej, a para powoli zaczęła planować ślubną ceremonią. Według początkowych zapowiedzi miała się ona odbyć w grudniu, jednak ze względów organizacyjnych została przełożona.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0