Gorące tematy

WOŚP można wspierać bez wychodzenia z domu. "eSkarbonki założyło już 40 tysięcy osób"

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Mastercard gra z WOŚP

Wrzucenie pieniędzy do puszki to jeden w wielu sposobów, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można to zrobić także za pośrednictwem eSkarbonek. Jak to działa? Ile pieniędzy udało się dzięki nim zebrać?

Jak wpierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy bez wychodzenia z domu?

Dzięki eSkarbonce, czyli wirtualnej puszce Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wspierać bez wychodzenia z domu. To bardzo bezpieczne rozwiązanie, które umożliwia włączenie się w WOŚP-owy festiwal pomagania. - Udało się zebrać już 8,5 miliona. To jest dużo powyżej tego, jak to wyglądało w ubiegłym roku - mówił Jerzy Hołub przedstawiciel Mastercard. 

Warto dodać, że eSkarbonki założyło 40 tysięcy osób. - Wiemy, że często jest to jedyna forma wspierania WOŚP dla 750 tysięcy osób, które są zamknięte w domach. Jako Mastercard jesteśmy bardzo dumni, że eSkrabonka cieszy się takimi powodzeniem. Wierzę, że przebijemy rekord - dodał Jerzy Hołub przedstawiciel Mastercard. 

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej oraz łóżka dziecięce na oddziałach okulistyki dla dorosłych działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski. Każdego roku hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości