Gorące tematy

Płacąc kartą możesz wspierać WOŚP każdego dnia

Gorące tematy

Aktualizacja:

W 2020 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 28. W tym roku zbierane są środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń służących do diagnostyki oraz ratowania życia i zdrowia dzieci. Cel można wesprzeć płacąc kartą. Jurek Owsiak zdradził, kto dba o finanse akcji.

Podczas tegorocznego otwarcia Wielkiego Finału WOŚP Jurek Owsiak wyjaśniał, jak można przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wyjawił, kto dba o finanse WOŚP.

mBank, który pilnuje tego wszystkiego, co się dzieje w finansach. Nie tylko dzisiaj, ale pilnuje już od wielu, wielu, wielu tygodni, bo już tyle, tak naprawdę, trwa wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

- powiedział Jurek Owsiak.

Grosz dla WOŚP przy płatności kartą

Od zeszłego roku mBank uruchomił możliwość przekazywania datków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy okazji płatności kartą, każdy może przekazać nawet drobną kwotę na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.

Przy każdej płatności, gdy tylko płaci się kartą można drobne, nawet najdrobniejsze kwoty: jak jeden grosz, dziesięć groszy, przekazywać na konto fundacji. W ten sposób, w ciągu ostatniego roku, nasi klienci przekazali już 750 tysięcy złotych, także duże brawa!

- powiedział Jurkowi przedstawiciel mBanku.

mBank wspiera WOŚP

Konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie zasilone dodatkowymi 100 tys. złotych za każde 100 wpłat przekazanych przez klientów mBanku!

Jeśli w danym dniu zarejestrujemy co najmniej 100 wpłat, przekażemy na Orkiestrę dodatkowo 100 000 zł. I tak każdego dnia – aż do Finału!

- czytamy na stronie mBanku.

To nie koniec atrakcji. Jurek Owsiak zaprojektował kartę z okazji 28. Finału WOŚP. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie mBanku.

mBank przekazuje dzieła sztuki na aukcje WOŚP

Już drugi raz mBank zdecydował się przekazać część swojej kolekcji dzieł sztuki na charytatywną licytację wspierającą WOŚP.

Aukcja blisko 70 prac odbędzie się w siedzibie domu aukcyjnego Desa Unicum w dniu 28. Finału. Najcenniejszym dziełem przekazanym przez bank jest praca Juliana Fałata „Wyjazd na polowanie”.

- czytamy na stronie mbank.pl

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości