Gorące tematy

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski - nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN

Gorące tematy

Aktualizacja:

Nowi prowadzący w Dzień Dobry TVN - właśnie ogłosiliśmy to na prezentacji programowej TVN i TVN7! Wiosnę witamy z nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN i ciekawymi cyklami.

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski - nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN

Do tej pory w Waszych domach gościli: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Od marca Dzień Dobry TVN poprowadzą również Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski.

Paulina Krupińska-Karpiel jest modelką i prezenterką, prywatnie żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki (wokalisty Zakopower). W 2012 roku Krupińska zwyciężyła w wyborach Miss Polonia i rok później reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe 2013. Od 2014 Paulina prowadzi program w TVN7 „Klinika urody”. Teraz czas na Dzień Dobry TVN!

Damian Michałowski swoją przygodę z mediami zaczynał od akademickiego radia Index. Od 10 lat możecie go usłyszeć w Radiu Zet, gdzie prowadzi m.in. „Uważam Zet”. W różnych stacjach prowadził programy typu reality show, był gospodarzem i współprowadzącym tras koncertowych i wydarzeń muzycznych. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci – Heleny i Henryka. Witamy na pokładzie Dzień Dobry TVN!

W rozmowie z nami nowa para prowadzących nie ukrywała, że się trochę stresuje:

Czujemy duże podekscytowanie (...) Dzięki temu, że mam tutaj takiego super kolegę, będę czuła się bardziej bezpiecznie

- podkreśliła Paulina Krupińska-Karpiel.

Nowa pora emisji Dzień Dobry TVN

Przypominamy również, że od 2 marca Dzień Dobry TVN będzie Was budzić od 8 rano. Program będzie trwał niezmiennie 3,5 godziny, ale będzie się kończył o 11:30.

Nowe formaty w Dzień Dobry TVN

Oprócz nowych prowadzących wiosną zobaczycie w naszym programie nowe cykle. Codziennie będziemy pokazywać metamorfozy widzów Dzień Dobry TVN, którzy zgłosili się przez formularz na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy pod tym adresem. W „Raz, dwa, trzy – piękna Ty” będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów.

Co z tego wyrośnie?” to druga nowość w Dzień Dobry TVN. Nasz program będzie miał swoją działkę, na której wiosną posadzimy nasiona a jesienią zbierzemy plony. W cyklu ogrodniczym znajdziecie porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz wskazówki, jak prowadzić własny „warzywniak”.

Sama to ogarniesz!” to cykl, który szczególnie zainteresuje „Zosie-samosie” i wszystkie nasze widzki, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka i śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z narzędzi typu kombinerki oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby i przeprowadzić nieskomplikowane remonty.

W każdy weekend będzie za to można poznać różne sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. O ciekawych pomysłach powiemy w „Świecie według Tadka”.

Anna Kalczyńska wita nowych prowadzących w Dzień Dobry TVN:

Zapraszamy do oglądania Dzień Dobry TVN! Od 2 marca od 8:00!

Zobacz także:

Quebonafide w nowej odsłonie: „To jestem dawny ja. I teraźniejszy”. Dlaczego raper zmienił wizerunek?

Dzień z życia polskich sześcioraczków. "Ciężko sobie wyobrazić, jak to będzie, kiedy oni nauczą się przemieszczać po domu"

Przełomowa metoda leczenia raka uratowała pacjentkę w Gliwicach. Na czym polega terapia CAR-T cells?

Autor: Paweł Jaskulski

Pozostałe wiadomości