Gorące tematy

Gwiazda serialu "Glee", Naya Rivera, zaginęła. 4-letni synek aktorki: "Mama wyskoczyła z łodzi popływać i już nie wróciła"

Gorące tematy

Jon Anderson/Getty Images

Naya Rivera zaginęła na jeziorze Piru. Wraz z synem, Joseyem, w środowe popołudnie wynajęła ponton, którym mieli pływać po zbiorniku. Po trzech godzinach podniesiono alarm – ponton dryfował, a na nim spał samotnie Josey. Policja po przeprowadzeniu wywiadu z dzieckiem zaczęła podejrzewać, że aktorka utonęła.

Aktorka Naya Rivera zaginęła

Gwiazda serialu "Glee" w środowe popołudnie wynajęła ponton i zabrała swojego syna, Joseya, na wycieczkę nad jezioro Piru. Po trzech godzinach od wypłynięcia, załoga innej łodzi dostrzegła, że w pontonie dryfuje tylko 4-latek. Policja od razu przyjechała na miejsce. Na pontonie znaleziono kamizelkę ratunkową należącą do Rivery. Jej samochód zaś był zaparkowany nieopodal.

Kluczowe dla całej sprawy są obecnie zeznania synka aktorki. Josey wyjawił śledczym, że jego matka skoczyła do wody, by popływać, nie wróciwszy później na ponton. Okoliczności zdarzenia nie są jednak znane, a samo przesłuchiwanie 4-latka bywa wyzwaniem. Szeryf oficjalnie potwierdził wczoraj tożsamość zaginionej. Helikoptery i łodzie podwodne przeszukiwały teren aż do zapadnięcia zmroku. Poszukiwania zostaną wznowione o poranku.

Według kapitana Erica Buschowa, Rivera mogła utonąć. W jej samochodzie zaparkowanym niedaleko śledczy znaleźli jej torebkę.

Naya Rivera - kim jest?

Naya Rivera największą sławę zdobyła dzięki roli Santany Lopez w serialu "Glee" (Naya wcieliła się w postać Santany Lopez ). Zagrała w 113 epizodach w latach 2009-2015. Wystąpiła także w kinowym hicie "Step Up". Wraz z obsadą "Glee" była nominowana do Screen Actors Guild Awards, Grammy i Teen Choice Awards.

Wyświetl ten post na Instagramie.

at this point we just vibin y'all

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

Wyświetl ten post na Instagramie.

just the two of us

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

To zdjęcie zostało umieszczone przez Nayę na jej Instagramie w dniu zaginięcia.

Zobacz także:

Najstarsze bliźnięta syjamskie nie żyją. Ronnie i Donnie Galyon mieli 68 lat

Ciąża przebiegała prawidłowo, ale dziecko otrzymało zero punktów w skali Apgar. Lekarz do rodzącej: "Umiałaś zrobić dziecko? To teraz masz!"

Natalia Kukulska poruszyła rzadki, ale bardzo ważny temat. Komentujący: "Kto tego nie przeżył, nie zrozumie. Szacunek"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości