Gorące tematy

Agata Młynarska o nowych projektach i tęsknocie za ludźmi: "To, co ważne dzieje się poza czerwonym dywanem"

Gorące tematy

agata młynarska, tvn style

Jedną z gwiazd podczas jesiennej ramówki TVN była niewątpliwie Agata Młynarska. Dziennikarka powraca z programem "Bez tabu", który jest emitowany na antenie TVNStyle. Z tej okazji pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z konferencji prasowej. Jednak jak sama przyznała choć kocha zarówno swoją pracę jak i czerwony dywan to najbardziej cieszą ją inne rzeczy.

Agata Młynarska powraca z nowym sezonem "Bez tabu" w TVNStyle

Już w listopadzie na antenę TVNStyle powraca program "Bez tabu", który prowadzi Agata Młynarska. Dziennikarka porusza w nim ważne tematy społeczne, które dotyczą większości z nas. Jak przyznała w swoim poście na Instagramie:

Moja widownia, to WY- kochani, inspirujący, komentujący. W tym sezonie zapraszam na #beztabu w @tvnstyle_official poświęcone ważnym problemom społecznym. @tvnstyle_official jest blisko kobiet. Daje im głos.

Przy okazji, gwiazda zwróciła uwagę na powrót do stacji Marzeny Rogalskiej, która będzie jedną z prowadzących powracającego po latach nieobecności programu "Miasto kobiet". W swoim poście, Agata Młynarska podkreśliła również, że wbrew panującym trendom, wciąż jest w telewizji miejsce dla dojrzałych, doświadczonych dziennikarek:

Wspaniale być w towarzystwie „starych” koleżanek po fachu - @dorota.wellman @marzena_rogalska @anna_nowak_ibisz_official ❤️Dojrzałe babki rządzą!

To, co ważne, dzieje się poza czerwonym dywanem

Na jesiennej ramówce stacji TVN Agata Młynarska promowała nowy sezon swojego programu "Bez tabu". Tuż po wydarzeniu, dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z konferencji prasowej i przy okazji podzieliła się refleksją na temat pracy. Gwiazda nie ukrywa, że dziennikarstwo jest jej wielką pasją a na czerwonym dywanie czuje się jak ryba w wodzie. Mimo to w swoim poście zwróciła uwagę, że najważniejsze rzeczy dzieją się poza kamerami.

Kocham tę robotę. Na tę chwilę czekałam. Nie będę walić ściemy - kamery, czerwony dywan, światła, to jest moja miłość. Ale nie mam wątpliwości, że to, co ważne dzieje się poza czerwonym dywanem. Nie mniej konferencja ramówkowa budzi zawsze ogromne emocje. Wspaniale było zobaczyć kolegów po tak długiej przerwie. Wspaniale było się wyszykować. Odstrzelić! Wspaniale było uczestniczyć w tym święcie tv.

Pod wpisem dziennikarki pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy nie kryli, że są pod wrażeniem jej osoby. "Jest Pani KLASĄ SAMĄ W SOBIE??Bardzo Pani kibicuję i życzę zdrowia i trzymam kciuki✊️?❤️", "Pani Agato w telewizji mam wytypowanych kilku osób , którym wierzę :))) między tymi paroma jest pani... bardzo cieszę się , że znów będę blisko pani", "Cudowna wiadomość pani Agatko! Choć proszę pamiętać, że dla nas pani zawsze jest gwiazdą , codziennie, w każdej chwili, z pani gorącym sercem i serdecznym uśmiechem. Ale najważniejsze, że ma pani swoje miejsce, swój świat, który pani kocha ; takie własne niebo na którym wszystko co ma pani w sobie najlepszego może błyszczeć najpiękniejszym blaskiem. Serdeczne pozdrowienia i buziaki. ?❤️???" – pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jesienna ramówka 2021

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości