Aranżacje wnętrz

Odwiedzamy Dorotę Szelągowską na planie nowego programu. "Pokazujemy, że dobro wraca"

Aranżacje wnętrz

Trwają zdjęcia do „Totalnych Remontów Szelągowskiej”, czyli nowego projektu mistrzyni metamorfoz. Nasz reporter, Marcin Sawicki odwiedził plan i sprawdził, na jakim etapie są prace.

Nowy program Doroty Szelągowskiej

„Totalne Remonty Szelągowskiej” to program, jakiego jeszcze nie było. Bohaterowie są zgłaszani przez ludzi, dla których zrobili coś wyjątkowego. O nadchodzącej metamorfozie dowiadują się od Doroty Szelągowskiej. Marcin Sawicki odwiedził ją podczas prac nad jednym z mieszkań, które nigdy nie było remontowane. Jego właścicielem jest wyjątkowy mężczyzna.

Nasz bohater, zamiast wyremontować mieszkanie, udostępnił je firmie i zapłacił pieniądze ludziom, aby przetrwali pandemię

- tłumaczy dziennikarka.

Wszyscy dostawali pełną pensję, a on swoim działaniem uratował kilkanaście osób. Ten projekt ma na celu docenienie wszystkich wspaniałych ludzi, którzy bezinteresownie pomagają innym.

Pokazujemy, że dobro wraca

- mówi Dorota Szelągowska.

Jak się zgłosić do programu?

Dobra wiadomość jest taka, że bohaterów wciąż można zgłaszać. Jak tłumaczy Dorota Szelągowska, poszukiwani są ludzie, którzy robią coś dobrego: dla społeczności, dla najbliższych - bezinteresownie.

Tacy, którzy nie myślą o sobie, a o innych tak. Teraz my pomyślimy o nich

- dodaje.

Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Wystarczy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Takim zgłoszeniem możesz odmienić życie bliskiej ci osoby. Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zobacz też:

Był artystą, teraz sprząta lasy. "Nauczyła mnie rodzina, żeby po prostu ciężko pracować"

Ratunku, ktoś psuje mi urlop… Co wtedy zrobić? Radzą Kajetan Kajetanowicz i dr Irena Kamińska-Radomska

Wojciech Modest Amaro w Zakopanem "Kultura jedzenia wraca tutaj w nowoczesnym wydaniu"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości