Redakcja Dzień dobry TVN szuka domu dla kolejnego słodkiego futrzaka. Tobiś to malutki (ważący niewiele ponad 10 kg) roczny psiak, który szuka domu. W warunkach schroniskowych jest bardzo pozytywnym i otwartym psiakiem.

Tobiś - roczny piesek szuka domu

Tobiś bez problemów dogaduje się z innymi zwierzakami, uwielbia ludzi, szczególnie też tych najmłodszych - dzieci. Jest eleganckim kawalerem z krótkimi łapkami i pięknym ufnym pyszczkiem.

Tobiś ostatnio dał nam się troszkę poznać w warunkach poza schroniskowych. Wraz ze swoją wolontariuszką wybrał się do kawiarni. Idealnie odnajdzie się w mieście! Uwielbia towarzystwo ludzi, nie straszny mu samochód czy komunikacja miejska. Jest psem bezkonfliktowym.


Więcej:

Dla Tobisia największą nagrodą i przyjemnością jest atencja człowieka. To psiak, którego ogon nie przestaje merdać. Nie ma dla niego nic milszego niż spojrzenie jakiejś osoby, ukucnięcie i pogłaskanie tego malutkiego ciałka.

Przygarnij Tobisia

Dla Tobisia szukamy domu pełnego miłości i zrozumienia. Ze względu na krótkie łapki Tobiś nie nadaje się do sportów wyczynowych, ale do zabaw jak najbardziej. Niewykluczone, że Tobiś mógłby zamieszkać z drugim psem lub kotem po wcześniejszym zapoznaniu.

Więcej o Tobisiu - kliknij tutaj.

Czy buty dla psa na zimę to dobry pomysł?


Co sądzisz o tym artykule?
61
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0