Zwierzęta

Tobiś szuka domu. Przygarnij słodziaka

Pies Tobiś szuka domu

Schronisko na Paluchu

Zwierzęta

Tobiś szuka domu. Przygarnij słodziaka

Pies Tobiś szuka domu

Schronisko na Paluchu

Redakcja Dzień dobry TVN szuka domu dla kolejnego słodkiego futrzaka. Tobiś to malutki (ważący niewiele ponad 10 kg) roczny psiak, który szuka domu. W warunkach schroniskowych jest bardzo pozytywnym i otwartym psiakiem.

Tobiś - roczny piesek szuka domu

Tobiś bez problemów dogaduje się z innymi zwierzakami, uwielbia ludzi, szczególnie też tych najmłodszych - dzieci. Jest eleganckim kawalerem z krótkimi łapkami i pięknym ufnym pyszczkiem.

Tobiś ostatnio dał nam się troszkę poznać w warunkach poza schroniskowych. Wraz ze swoją wolontariuszką wybrał się do kawiarni. Idealnie odnajdzie się w mieście! Uwielbia towarzystwo ludzi, nie straszny mu samochód czy komunikacja miejska. Jest psem bezkonfliktowym.


Więcej:

Dla Tobisia największą nagrodą i przyjemnością jest atencja człowieka. To psiak, którego ogon nie przestaje merdać. Nie ma dla niego nic milszego niż spojrzenie jakiejś osoby, ukucnięcie i pogłaskanie tego malutkiego ciałka.

Przygarnij Tobisia

Dla Tobisia szukamy domu pełnego miłości i zrozumienia. Ze względu na krótkie łapki Tobiś nie nadaje się do sportów wyczynowych, ale do zabaw jak najbardziej. Niewykluczone, że Tobiś mógłby zamieszkać z drugim psem lub kotem po wcześniejszym zapoznaniu.

Więcej o Tobisiu - kliknij tutaj.

Czy buty dla psa na zimę to dobry pomysł?


Co sądzisz o tym artykule?
61
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0