Newsy

Ponownie ruszyły zdjęcia do serialu "Chyłka". Kiedy premiera trzeciego sezonu? 

TVN

Newsy

Ponownie ruszyły zdjęcia do serialu "Chyłka". Kiedy premiera trzeciego sezonu? 

TVN

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Chyłka" znowu ruszyły. Taką informacją podzieliła się z fanami serialu grająca w nim główną rolę Magdalena Cielecka. Kręcenie kolejnych odcinków trzeba było przerwać ze względu na pandemię koronawirusa. Jak teraz wygląda praca na planie? Zobacz zdjęcie. 

"Chyłka" - trzeci sezon 

Dobra wiadomość dla fanów serialu "Chyłka" z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Właśnie ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serii stworzonej na podstawie prozy Remigiusza Mroza. 

Zdjęcia zostały wstrzymane, gdy ogłoszono izolację związaną z pandemią koronawirusa. Luzowanie obostrzeń przez rząd pozwoliło teraz na wznowienie pracy nad "Chyłka-Rewizja". Taki tytuł bowiem będzie mieć trzeci sezon serialu o mecenas Joannie Chyłce. Tym razem spróbuje ona rozwikłać sprawę podwójnego morderstwa. 

Jak będzie wyglądała praca na planie w nowej rzeczywistości?

W reżimie sanitarnym, w maskach lub przyłbicach, w dystansie, który na pewno nie pomaga, ale cieszymy się z powrotu do pracy! Trzymajcie kciuki, żebyśmy w zdrowiu ukończyli prace nad trzecim sezonem serialu

- napisała na Facebooku odtwórczyni głównej roli, Magdalena Cielecka. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z planu.  

Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie. Do obsady znanej z „Zaginięcia” oraz „Kasacji” dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.

"Chyłka-Rewizja" - twórcy  

Za reżyserię serialu odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz.

"Chyłka-Rewizja" - kiedy premiera 

„Chyłkę-Rewizję” będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu. 

"Kasację" będzie można zobaczyć wiosną na antenie TVN.

Wszystkie odcinki dwóch pierwszych serialu możecie obejrzeć w serwisie Player.

Zobacz także:

Remigiusz Mróz na planie drugiego sezonu "Chyłki"!

"Chyłka". Co Magdalena Cielecka ma wspólnego ze swoją bohaterką?

Chcecie przeżyć wielkie emocje? Chyłka ponownie na antenie TVN7

Co sądzisz o tym artykule?
86
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0