Gwiazdy

Julio Iglesias przegrał sprawę o ojcostwo. Javier Sanchez Santos to jego dziewiąte dziecko!

Julio Iglesias

Fot. Instagram / Julio Iglesias

Gwiazdy

Julio Iglesias przegrał sprawę o ojcostwo. Javier Sanchez Santos to jego dziewiąte dziecko!

Julio Iglesias

Fot. Instagram / Julio Iglesias

Julio Iglesias ma dziewiąte dziecko! Tak orzekł sąd w hiszpańskiej Walencji po latach batalii. Iglesias miał dotychczas ośmioro uznanych dzieci - z dwóch małżeństw. Teraz musi uznać... kolejnego syna, Javiera Sancheza Santosa. Javier Sanchez Santos jest owocem romansu Julio Iglesiasa z portugalską baletnicą Marii Edite.

Więcej: Ewa Farna urodziła! Pokazała zdjęcie synka i zdradziła jego imię


Javier Sanchez Santos jest biologicznym synem Julio Iglesiasa - 10 lipca sąd w hiszpańskiej Walencji tak stwierdził. Julio Iglesias nie chciał uznać do tej pory Santosa jako swojego syna, nie chciał poddać się badaniom w celu potwierdzenia DNA. Santos nie poddawał się do końca i po latach batalii udało mu się - sąd stwierdził, że Javier Sanchez Santos jest synem Marii Edite i Julio Iglesiasa.

Julio Iglesias i Maria Edite mieli przelotny romans w 1975 roku. Owocem ich znajomości okazał się właśnie syn - Javier Sanchez Santos. Sprawa ciągnęła się od 1992 roku. Javier Sanchez Santos został uznany za dziewiąte dziecko Julio Iglesiasa.

Żony i dzieci Julio Iglesiasa

Przypomnijmy, Julio Iglesias był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną - Isabel Preysler, słynną dziennikarką i prezenterką telewizyjną - doczekał się córki Chabeli i dwóch synów - Julio Iglesiasa Jr. i Enrique Iglesiasa.

Następny związek Julio Iglesiasa z modelką Mirandą Rijnsburger zaowocował piątką dzieci!

Więcej: Meghan Markle urodziła synka. Książę Harry emocjonalnie o porodzie: "najniezwyklejsze doświadczenie"

Zobacz film: Opieka nad dzieckiem – zasady po rozwodzie i rozstaniu, źródło: Dzień Dobry TVN 

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0