Gwiazdy

Elena Roger - królowa musicali zagra koncert w Warszawie!

Gwiazdy

Elena Roger - królowa musicali zagra koncert w Warszawie!

  Argentyńska aktorka była trzykrotnie nominowana do Olivier Award, najważniejszej teatralnej nagrody w Wielkiej Brytanii. Dziś Elena Roger gościła w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swojej pracy i wystąpiła na scenie.

Jeden z najważniejszych głosów Argentyny, a także gwiazda najsłynniejszych scen na świecie w tym Nowego Jorku i Londynu, wypełniająca do ostatniego miejsca widownię Teatru Colon w Buenos Aires, zaśpiewa po raz pierwszy dla publiczności w Warszawie. Zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej płyty poświęconej innemu wielkiemu argentyńczykowi -Astorowi Piazzolli.

Elena Roger - kariera

Elena Roger to aktorka musicalowa, która odnosi ogromne sukcesy na całym świecie. Na swoim koncie ma wiele nagród w tym tytuł „Najlepszej aktorki musicalowej’ za rolę Edith Piaf w musicalu „Piaf”. Serca widzów podbiła również na Broadwayu, gdzie zagrała postać Evity wraz z Rickym Martinem. Aktorka wzięła udział w produkcjach tj. „Nine”, „Piękna i Bestia”, „Skrzypek na dachu”, „Nędznicy” oraz „Boeing-Boeing” czy „Passion” w Londynie. Ponadto wydała album z utworami legendarnego kompozytora tanga Astora Piazzolli zatytułowany „3001 Projekt Piazzolla”. Która rola jest najbliższa artystce?

Na początku występowałam w Londynie w "Evicie”, sama jestem z Argentyny, więc było to dla mnie ważne i uważałam, że mam wielką odpowiedzialność, aby prawidłowo to zagrać. Musical „Piaf” też bardzo dobrze wspominam.

- przyznała artystka.

Elena Roger - koncert w Polsce

Już jutro, 25 listopada odbędzie się w Warszawie jedyny koncert musicalowej gwiazdy Broadwayu i West Endu - Eleny Roger. Artystka zaśpiewa również w Operze Podlaskiej w Białymstoku.

Wokalistka podczas koncertu w warszawskim teatrze Syrena obiecała oczarować widownię swoimi interpretacjami utworów zarówno z „Piaf” i „Evity”, jak i „Nędzników”, „Nine” czy kompozycjami Piazzolli. Zapowiedziała też niespodzianki. Będzie to prawdziwa uczta muzyczna i jedyna okazja usłyszeć tej światowej sławy artystkę w Warszawie.

Jestem przekonana, że w teatrze Syrena jutro o godzinie 19 będziemy się świetnie bawili. 

– dodała artystka.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0