Gwiazdy

Dawid Podsiadło ogłosił udział w największym wydarzeniu w karierze. „Tym razem musicie się zmieścić wszyscy”

Dawid Podsiadło

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Dawid Podsiadło ogłosił udział w największym wydarzeniu w karierze. „Tym razem musicie się zmieścić wszyscy”

Dawid Podsiadło

Tomasz Urbanek/East News

Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Śląskim, to będzie największy koncert w jego karierze. Artysta należy do grona muzyków, których bilety na występy wyprzedają się w zaledwie kilka minut. Po koncercie na PGE Narodowym wydawało się, że nie może być lepiej. Teraz zagra na największym obiekcie w Polsce.

Dawid Podsiadło 7 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Polskiego artystę można będzie niedługo mianować „królem stadionów”. Bilety na koncert na Stadionie Narodowym rozeszły się jak świeże bułeczki. Podobnie było w przypadku Małomiasteczkowej Trasy, a w tym stadionowego koncertu we Wrocławiu i Gdańsku. Chętnych do posłuchania gwiazdora polskiej sceny muzycznej nie brakuje, a Dawid podkreśla, że tak duża popularność jego koncertów jest dla niego zaskoczeniem.

Kiedy ogłaszaliśmy koncerty w Gdańsku i Wrocławiu, byłem pewien, że tym razem biletów naprawdę nie zabraknie. Okazało się że wyprzedały się w jeden dzień…

- napisał zszokowany Dawid Podsiadło.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów postanowił przedłużyć swoją trasę o kolejny koncert.

Nie pozostaje nam zatem nic innego niż zaprosić Was na jeszcze jeden, trzeci i ostatni w tym roku stadionowy koncert. 7 czerwca zagramy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To największy taki obiekt w Polsce - tym razem musicie się zmieścić wszyscy

- zażartował na koniec artysta.

Stadion Śląski w Chorzowie jest obecnie największym obiektem w Polsce pod względem pojemności. Otwarty po przebudowie w 2017 roku stadion, podczas imprez i wydarzeń muzycznych może pomieścić 85 000 osób.

Bilety na koncert w Chorzowie. Kiedy i gdzie kupić?

Przedsprzedaż biletów na największy koncert w karierze Dawida Podsiadło ruszy w środę 26 lutego o godzinie 11:00. Będzie ona dostępna jednak tylko dla użytkowników Allegro Smart. Maksymalna liczba biletów zakupionych przez jednego użytkownika w przedsprzedaży została ograniczona do 4 sztuk. Otwarta sprzedaż biletów na koncert w Chorzowie rozpocznie się w czwartek 27 lutego, o godzinie 11:00 na stronie ebilet.pl. Maksymalna liczba biletów do zakupienia przez jednego użytkownika to 6 sztuk. Wszystkie bilety będą personalizowane, a imię i nazwisko uczestnika zostanie wydrukowane na bilecie. Sprawdzane przy wejściu na koncert będą wymagały potwierdzenia tożsamości np. dowodem osobistym.

Tak wyglądał największy dotąd koncert Podsiadło na Stadionie Narodowym w Warszawie. Czy to tylko przedsmak show na chorzowskiej arenie? Przekonamy się już 7 czerwca!

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
73
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0