Gwiazdy

Wyciek gazu na planie amerykańskiego „Idola”. Katy Perry zemdlała i upadła na ziemię

Gwiazdy

Wyciek gazu na planie amerykańskiego „Idola”. Katy Perry zemdlała i upadła na ziemię

Katy Perry straciła przytomność podczas nagrań ostatniego odcina amerykańskiego „Idola”. Na planie programu doszło do wycieku gazu. Na miejsce przybyły służby i ewakuowały wszystkich zgromadzonych w budynku.

Zagrożenie na planie - „Czujecie gaz?”

Katy Perry jest jedną z jurorek 18. Edycji amerykańskiego Idola. Podczas nagrań ostatniego odcinka piosenkarka, Luke Bryan i Lionel Richie dostrzegli niepokojący zapach, który unosił się w studiu.

Czujecie gaz? Zapach jest bardzo intensywny. Och, jest źle. Naprawdę źle

- mówiła Perry wstając z jurorskiego fotela.

To propan 

- powiedział Luke Bryan.

Wszyscy w tym momencie przeżyli chwilę grozy. Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej i z powodu zagrożenia dla osób przebywających na planie nagraniowym zarządzono ewakuację

Katy Perry upada na ziemię

Do sieci trafiło nagranie, w którym Katy Perry, Luke Bryan i Lionel Richie dostrzegają niebezpieczeństwo w studiu. Prowadzona przez służby akcji ratunkowa jurorów amerykańskiego show i uczestników programu przebiegła pomyślnie, choć do niepokojącego zdarzenia doszło dopiero po ewakuacji. 

Nie czuję się zbyt dobrze

- zaalarmowała wokalistka.

Chwilę potem widzimy jak Katy Perry mdleje i upada na ziemię. Wywołało to duże zmartwienie wśród fanów piosenkarki, lecz Katy Perry zaraz po tym uspokoiła i poinformowała, że ma się dobrze. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0