2 maja 1994 roku doszło do największej katastrofy drogowej w Polsce. W Kokoszkach autobus uderzył w drzewo - zginęły 32 osoby, a 43 zostały ranne. Dramat sprzed 26 lat wspominał ocalały ze zdarzenia Arkadiusz Murawski oraz Tadeusz Diupero, który badał przyczyny wypadku.
Dla jednych to dobry, wspólny czas, dla innych droga przez mękę. Izolacja albo umacnia związek, albo pcha go ku rozpadowi. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński razem przeszli COVID-19. Jak aktorka wspomina małżeńską kwarantannę?
Jesień i zima to sezon częstych infekcji dróg oddechowych u dzieci. W tym czasie większość maluchów zmaga się z uciążliwym katarem. Jak temu zaradzić i co zrobić, gdy nasza pociecha budzi się z zatkanym nosem? O tym mówiła dr Aneta Górska-Kot, ordynator Oddziału Pediatrii w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.
Historia Warszawy od zawsze była pasją Łukasza. Siedem lat temu przerodziła się w coś więcej. Mężczyzna, który w swojej kolekcji posiadał zbiór starych zdjęć, postanowił podzielić się nimi w mediach społecznościowych. Tak powstała strona "PoWarszawsku", którą obecnie obserwuje około 80 tysięcy użytkowników.
Pochodzący z Chin Bao, to chłopiec, którego historię opowiadaliśmy w Dzień Dobry TVN kilka miesięcy temu. Chory na zespół Treachera Collinsa maluch został porzucony przez biologicznych rodziców. Opieki nad dzieckiem postanowiła podjąć się polska rodzina - Magdalena Mietlicka i Aleksander Siewkowski. Jak chłopiec odnalazł się w nowym domu?
Podczas kampanii prezydenckiej męża dała się poznać jako kobieta stanowcza, silna, ale też wrażliwa na innych ludzi. Małgorzata Trzaskowska nie przestaje działać. Dorocie Wellman opowiedziała o planach na przyszłość, swoim spojrzeniu na obecną sytuację i rodzinie, w której jest siła.
Jak być rodzicem na pełen etat i nie zwariować? Mamy niepełnosprawnych dzieci udowadniają, że nie trzeba całkowicie poświęcać się macierzyństwu, zapominając o innych rolach życiowych, a przede wszystkim o własnej kobiecości.
W październiku tego roku odnotowano największą w historii liczbę upadłości konsumenckich. Jak wyjść z długów? Piotrowi Bijańskiemu się udało i teraz jako ekspert ds. upadłości, wychodzenia z długów i antywindykacji doradza innym, jak to zrobić.
Prezenterka TVN24 wkrótce zostanie mamą. Dziennikarka Justyna Sieklucka-Loska podzieliła się szczęśliwą informacją z obserwatorami na Instagramie.
Ola Żebrowska po raz kolejny rozczuliła internautów. Świeżo upieczona mama wrzuciła do sieci zdjęcie z kąpieli z dzieckiem. Zachwyceni takim widokiem fani, chętnie komentowali jej najnowszy wpis. Trudno oderwać wzrok od małego Feliksa.
Ludzka solidarność nie ma granic. Kiedy kultowe miejsce znalazło się na skraju bankructwa, Warszawiacy tłumnie ruszyli z pomocą. Michał Nobis odwiedził "Rurki z bitą śmietaną Rondo Wiatraczna" i porozmawiał ze wzruszonymi właścicielami.
Już od soboty 7 listopada przez najbliższe tygodnie musimy zapomnieć o wizytach w kinach, teatrach czy muzeach. Anna Wendzikowska proponuje jednak inną alternatywę i to w towarzystwie dzieci. Okazuje się, że całe rodziny mogą się świetnie bawić... przy kreskówkach. Oto najlepsze propozycje o silnych kobietach.
Musujące kule do kąpieli domowej roboty pod względem jakości bez problemu mogą dorównać tym sklepowym. Pełna kontrola nad użytymi składnikami, zapachem, a nawet kształtem – to tylko niektóre zalety kosmetyków pielęgnacyjnych robionych własnoręcznie. Sprawdź, jak zrobić kule musujące do kąpieli.
Bartosz Zmarzlik dwa razy sięgnął po mistrzostwo świata w żużlu. Jego brat Paweł jest menadżerem utytułowanego zawodnika, który - jak zapewnia - nie zamierza spocząć na laurach. O swoich celach i planach, nie tylko sportowych, obaj bracia opowiadali w naszym programie.
Od kilku dni ten temat był na ustach ludzi z całego świata. Kto zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych? Czy Demokrata Joe Biden zdoła pokonać urzędującego Donalda Trumpa? Odpowiedź już jest znana, a postać nowego przywódcy USA przybliżył nam Marcin Wrona.
Anna Golędzinowska to była modelka i finalistka włoskiej edycji programu "Kawaler do wzięcia". Zrobiło się o niej głośno, kiedy wyskoczyła z kartonu na urodzinach ówczesnego premiera Włoch Silvio Berlusconiego. Pewnego dnia porzuciła jednak show-biznes oraz znanych przyjaciół i zamieszkała w klasztorze w Medjugorie. Jak dziś wygląda jej życie?
Jennifer Bricker-Bauer to bohaterka trzeciego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata". Jej historia udowadnia, że nie ma w życiu barier nie do pokonania i jest przykładem na to, że życie pisze najlepsze scenariusze . O jej niezwykłym losie opowiedziała w Dzień Dobry TVN Martyna Wojciechowska.
Jego książki stają się światowymi bestsellerami, a adaptacją jednej z nich zainteresował się słynny reżyser Ridley Scott. Światowi przywódcy proszą go o opinie na temat dalszych losów świata. Kim jest prof. Yuval Harrari?
Mówi wam coś określenie "meteoryciarz"? Jeżeli nie, nic straconego. Poznajcie Marcina Cimałę i jego niezwykłe hobby, za które był nawet aresztowany. Gdzie szukać kosmicznych kamieni? Za ile można je sprzedać?
Anna Plaszczyk zwierzęta kocha od zawsze. Kiedyś zajmowała się ich losem jako reporterka, a obecnie jako aktywistka z ramienia fundacji Viva! To między innymi dzięki jej staraniom odebrano z cyrku sławnego już niedźwiedzia Baloo, który teraz może cieszyć się spokojnym życiem w poznańskim zoo. Czy wszystkie akcje działaczki kończą się sukcesem?
W połowie października mieszkańcy i opiekunowie domu seniora w Borkach Małych zarazili się koronawirusem. Sytuacja była bardzo poważna. Historia ma happy end, bo wszyscy wyzdrowieli. Jak tego dokonali? O tym opowiadała Bożena Magiera, dyrektorka ośrodka.
Magdalena Malejczyk rzuciła swoje dotychczasowe życie. I zamiast stereotypowych Bieszczad, wybrała fawele w Rio de Janeiro. To właśnie tam przez pół roku pracowała jako wolontariuszka. W naszym studiu opowiedziała widzom o swojej brazylijskiej przygodzie.
Wiele osób chce zerwać z tradycyjnymi stylami wnętrzarskimi i urządzając nowe mieszkanie, zastanawia się nad czymś wyjątkowym. Świetnym rozwiązaniem jest styl paryski, który łączy w sobie prostotę z finezją.
Ponad dwadzieścia tysięcy ochotników szkoliło się w, zorganizowanym w latach 1917-1919 w kanadyjskim mieście Niagara-on-the-Lake, Kosciuszko Camp. Pamięć o nich jest wciąż żywa.
Zesłaniec, naukowiec i wybitny etnograf. Bronisław, starszy brat Józefa Piłsudskiego, zasłynął badaniami Ajnów na Sachalinie. Jego śladami wyruszyła prawnuczka marszałka, Danuta Onyszkiewicz. O tej niezwykłej wyprawie i swoim "pradziadostryju" opowiedziała w naszym programie.
Tobi to pies, który ma za sobą już wiele szczytów, a w górach odnajduje się lepiej, niż niejeden człowiek. O swoim wyjątkowym pupilu i ich wspólnej pasji opowiedział Witek Offenborn. Jak zaczęła się ich historia?
Po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego lekarze obawiają się o zasadność badań prenatalnych. Pojawiają się głosy, że ich sensowność będzie znikoma, a dostęp do nich będzie sukcesywnie ograniczana. Jakie badania zatem przysługują ciężarnym?
Kiedyś robotnicza, dzisiaj bez wątpienia artystyczna. Łódź zachwyca nie tylko wyjątkową architekturą, ale także, a może przede wszystkim swoim filmowym obliczem. Michał Cessanis odwiedził miejsca, które nie mogą wam umknąć.
Ponad 40 lat temu Stefan Klein, jako młody chłopiec, wymyślił sobie latający samochód. Wtedy jeszcze nie wiedział, że sam go dla siebie skonstruuje. Czy zamierza rywalizować z dużymi liniami lotniczymi?
Nasz prowadzący Damian Michałowski ze studia powędrował na ul. Hożą, by przywitać się z niezwykłymi strażakami OSP. I tak widzowie oraz przechodnie mogli zobaczyć, jak szybko i z jaką precyzją można rąbać drewno.