Podróże

Krynica-Zdrój to doskonałe miejsce na relaks dla całej rodziny. "Piękno wywodzi się z harmonii"

Podróże

Weekendowy relaks pośród gór

Zbliżające się wielkimi krokami wakacje powinny być przede wszystkim czasem relaksu i regeneracji. Doskonałym miejscem, w którym można odpocząć i naładować baterie, jest Hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju. Jakie trakcje oferuje swoim gościom?

Jak się relaksować w Krynicy-Zdroju?

Aby wypocząć i nabrać energii na kolejne miesiące, wcale nie trzeba jechać za granicę. Miejscem, które pozwoli się zregenerować, jest Hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju.

- Mam takie poczucie, że świat bardzo pędzi. Nasi goście są niesamowicie przeciążeni, przebodźcowani. To, czego im potrzeba, to przede wszystkim spokój, ale też pozytywnej energii, którą u nas dostają. Ja zawsze mówię, że piękno wywodzi się z harmonii - podkreślała w Dzień Dobry TVN Agata Kiapśnia, manager Moon SPA. Jak dodała, goście szczególnie sobie cenią tzw. zabiegi holistyczne, czyli takie, które obejmują całe ciało.

Z zabiegów oferowanych przez hotel mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. - SPA jest nastawione na pielęgnację całych rodzin, na dbanie o wspólny czas. Na pobyt rodziców z dziećmi - zaznaczyła nasza rozmówczyni. Jej zdaniem wspólne zabiegi dla rodziców i dzieci to odpowiedź na nasze aktualne zapotrzebowania. - Wiem, jak pędzimy, jak tego czasu wspólnego jest po prostu mało. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, to jest dla nas najważniejsze - zapewniła.

Atrakcje Hotelu Belmonte

Obok strefy SPA Hotel Belmonte oferuje również kompleks saun. Goście mają do dyspozycji pięć saun i grotę lodową. - Mamy saunę eventową, łaźnię parową, mamy saunę solną, saunę ziołową i saunę rodzinną - wyliczał Rafał, sauna mistrz. Z tej ostatniej mogą korzystać również maluchy. - Jest tam przyjazna temperatura (ok. 60 stopni), w której mogą przebywać dzieci - dodał rozmówca Dzień Dobry TVN.

Odwiedzając tę strefę, można skorzystać także z usług samego sauna mistrza. - Prowadzę ceremonię zapachowe, które cyklicznie pojawiają się w naszym hotelu, w naszym SPA. Mój rytuał zaczyna się od polewania kamieni wodą, później rozprowadzam z pomocą wachlarza lub ręcznika ciepło po całej saunie - opowiadał. Warto podkreślić, że olejki wykorzystywane do aromaterapii są w pełni naturalne. Na zakończenie rytuału uczestnicy wypijają zdrowy koktajl owocowy.

Jakie jeszcze atrakcje dla gości przygotował Hotel Belmonte. Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości