Newsy

YouTube Premium oficjalnie w Polsce. Użytkownicy w końcu będą oglądać filmy bez reklam

Newsy

Aktualizacja:
Fot. Getty Images/Flashpop;

Usługi YouTube Premium i YouTube Music Premium są już dostępne w Polsce. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu możemy przeglądać YouTube bez reklam, zapisywać sobie filmy, żeby obejrzeć je później offline i słuchać muzyki z YouTube w tle i z zablokowanym ekranem telefonu.

YouTube Music i YouTube Music Premium - muzyka

Jest to usługa streamingu, w ramach której użytkownicy mogą słuchać muzyki i oglądać teledyski. Można w niej znaleźć oficjalne albumy, playlisty, single i zapisy koncertów. Dzięki aplikacji w wersji premium możemy wreszcie słuchać muzyki z YouTube w tle, przy zablokowanym ekranie telefonu.

Usługa jest dostępna za darmo z reklamami, lub w wersji Premium bez reklam i wówczas kosztuje 19.99 zł. Można skorzystać z pakietu rodzinnego. Za 29,99 złotych wykupimy dostęp dla 6 użytkowników.

YouTube Premium - muzyka, filmy i seriale

Drugą usługą, która pojawiła się dziś na polskim rynku jest YouTube Premium. Poza wszystkimi możliwościami, które oferuje nam YouTube Music Premium w YouTube Premium mamy także dostęp do filmów i seriali z oferty YouTube Originals. Usługa YouTube Premium to koszt 23,99 zł lub 35,99 w pakiecie rodzinnym dla 6 użytkowników.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości