Newsy

Tajemnicza śmierć aktora "Zmierzchu". Znaleziono również zwłoki jego partnerki

Newsy

Moment RFSebastian Condrea/Getty Images

Nie żyje Gregory Tyree Boyce. Zwłoki 30-letniego aktora i jego partnerki, 27-letniej Natalie Adepoju, zostały znalezione w ich mieszkaniu w Las Vegas. Informuje o tym serwis E! News. Gregory Tyree Boyce znany był z roli Tylera Crowleya w filmie "Zmierzch".

Gregory Tyree Boyce nie żyje

Zwłoki aktora i jego partnerki, zostały znalezione 13 maja. Jednak informacja o ich śmierci dopiero teraz trafiła do portali internetowych. Na razie nie podano do wiadomości publicznej, jakie były jej przyczyny.

O zagadkowej śmierci pary pisze serwis E!News.

Kuzyn Grega obudził się i zauważył, że jego samochód wciąż stoi przy domu. Zaniepokoił się, ponieważ Greg miał być w Los Angeles. Poszedł do nich, żeby sprawdzić, co się dzieje i ich znalazł

– opowiada informator serwisu.

Rodzina jest wstrząśnięta tragedią. Matka aktora, Lisa Wayne, opublikowała poruszający wpis

Jestem chora bez ciebie. Jestem rozdarta, zagubiona. Cierpię w bólu. Napisałabym do ciebie albo zadzwoniła, tak jak zwykle, gdy się martwię, a ty powiedziałbyś: "Mamo, jestem z tobą. Poradzimy sobie razem". Synku... Dlaczego mnie zostawiłeś?

- napisała.

Gregory Tyree Boyce i Natalie Adepoju

Aktor niedawno przeprowadził się do Las Vegas, by pomagać matce. Para osierociła dwójkę dzieci - 10-letnią córkę Gregory'ego Alayę i syna Natalie - Egypta.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości