Porady stylistki

Męska metamorfoza fryzjersko-modowa. Odmień swojego partnera na wiosnę

Porady stylistki

Aktualizacja:

Wiosna to idealny czas na zmiany. Z tego względu zaprosiliśmy do studia mistrzów metamorfoz: stylistkę Malwinę Wędzikowską i fryzjera gwiazd Dawida Krynickiego, którzy pokazali na naszym gościu, jak całkowicie możemy odmienić dotychczasowy wizerunek. Daliśmy im na to dwie godziny. Zobaczcie sami jak sobie poradzili.

Odmień się na wiosnę

Trzy tygodnie temu nasi eksperci poprosili Tomka o zapuszczenie włosów i zarostu. W programie „Dzień Dobry TVN” postanowili podjąć się całkowitej zmiany jego wyglądu. Dostali dwie godziny, aby przeprowadzić wiosenną metamorfozę.

Bądź odważny na zmiany z Malwiną Wędzikowską

Stylistka Malwina Wędzikowska dała kilka rad, jak ubierać się zgodnie z trendami przypisanymi na ten sezon. Podkreśliła, że mężczyźni nie powinni bać się mocnych kolorów, printów, a pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Błękity, zielenie, a nawet róże są wskazane. Do tego wszystkiego męska torebka, na krótkim pasku.

Malwina całkowicie odmieniła styl Tomka. Z "basic'owego" wizerunku gościa stworzyła stylizację godną okładki w magazynie modowym. Postawiła na morelową kurtkę, koszulę w print z krótkim rękawem (choć jest fanką klasycznej, z długim) i szersze, rybackie spodnie.

Ja pozwalam w tym sezonie nosić koszule z krótkim rękawem, ale w princie albo takim stylu z lat 50.

- zażartowała stylistka.

Idealne cięcie według Dawida Krynickiego

Precyzja, dokładność, perfekcjonizm. To zdecydowanie cechy fryzjera gwiazd. Dawid zdecydowanie skrócił włosy Tomka, stawiając na odważne cięcie i delikatny nieład. Pokazał widzom jak efektownie przystrzyc zarost, podkreślając, że jest on męskim atutem.

Najlepszym doradcą fryzury jest pasta do włosów i ręka

- przyznał Dawid.

Finał metamorfozy

Tomek stał się kompletnie inną osobą. Nowa fryzura i modne ubrania sprawiły, że zmienił się w pewnego siebie faceta, którego wygląd zwróciłby naszą uwagę na ulicy. A to wszystko zajęło zaledwie dwie godziny. Brawa dla naszych mistrzów wizerunkowych zmian.

***

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszej metamorfozie zgłoś się do cyklu „Raz, dwa, trzy – piękna Ty”! Twoją przemianę pokażemy na antenie Dzień dobry TVN. Formularze przyjmujemy TU.

x-news

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości